Między człowiekiem a kotem powinna istnieć doskonała więź. Dowiedz się, która rasa kota pasuje do Twojego znaku zodiaku.

Baran: Brytyjski kot krótkowłosy

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Osoby urodzone pod znakiem Barana mają być przywódcami. To prawdziwi odkrywcy. Czasami mogą być agresywne, ale to na pewno doprowadzi do czegoś nowego. Dla takich osób najlepiej nadaje się brytyjski kot krótkowłosy.

Byk: kot syjamski

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Byk jest znany jako silna niezależna osobowość, która może być bardzo uparta, jeśli chcą. Trzymają się swoich słów i honor wiele dla nich znaczy. Ci ludzie wolą umrzeć niż zdradzić przyjaciela. Można na nich całkowicie polegać. Dlatego najlepiej sprawdzi się u nich kot syjamski.

Bliźnięta: kot perski

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Bliźnięta prowadzą ludzi w dążeniu do realizacji ich marzeń. Są ambitne, bardzo energiczne i ze wszystkich sił starają się osiągnąć swoje marzenia. Rozumieją wszystko i potrafią dostosować się do wielu rzeczy. Są to osoby, które poprzez dawanie przykładu inspirują innych do podążania za swoimi marzeniami. Kot perski jest idealnym towarzyszem dla Bliźniąt.

Rak: ragdoll

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Raki to najbardziej enigmatyczne osoby. Mogą być racjonalistami i marzycielami, lodem i ogniem jednocześnie. Ich nieprzewidywalność jest ich największym atutem i dodaje tajemniczości ich życiu. Idealną parą dla marzycieli są koty ragdoll.

Lew: Maine Coon

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Lwy to prawdziwi wojownicy, a jednocześnie bardzo łagodne dusze. Potrafią być rozpaczliwie opiekuńcze wobec swoich bliskich, a jednocześnie zupełnie obojętne wobec tych, których nienawidzą. Są jednymi z najbardziej współczujących ludzi, jakich możesz spotkać, ale rozerwą cię na strzępy, jeśli ich sprowokujesz. Są to również wyjątkowe koty rasy Maine Coon.

Panna: Kot bengalski

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Panny to wyjątkowe osoby. Są dumni z siebie i swojej pracy. Wiedzą o sobie wszystko, są w pełni świadomi swoich upodobań i preferencji. To ludzie, którzy mają królewskie serca i majestatyczne gesty. Prawdziwi królowie mają prawdziwego królewskiego przyjaciela: kota bengalskiego.

Waga: sfinks

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Wagi to ludzie, którzy szukają zrównoważonego podejścia do życia. Wiedzą, jak żyć z umiarem, rozmawiać taktownie i być roztropnym. Wagi są naprawdę praktyczne w swoim podejściu do życia, a ich pragmatyzm pomaga im zawsze być w dobrej sytuacji. Dlatego też Waga idealnie pasuje do rozsądnego Sfinksa.

Skorpion: kot abisyński

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Skorpiony to ludzie, którzy są naprawdę potężni wewnętrznie. Mają żelazną wolę i odważne serce przepełnione miłością. Są jak święci żołnierze, którzy mogą promować pokój i miłość, ale są gotowi zawsze walczyć o to, w co wierzą. Dlatego najlepiej nadaje się do nich kot abisyński.

Strzelec: Kot rosyjski niebieski

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Strzelce to ludzie z ogniem w duszy i pragnieniem w sercu. Zawsze dążą do piękna i perfekcji, a ich dbałość o szczegóły sprawia, że są jednymi z najwytrwalszych osób. Są odważne w swoich myślach i piękne w swoich działaniach. Kot rosyjski niebieski to ich idealny przyjaciel.

Koziorożec: kot burmski

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Koziorożce to są empaci najwyższej próby. Mają głębokie zrozumienie emocji i dobrze radzą sobie z emocjami innych. Z natury są spokojni i zebrani, dobrze panują nad swoimi uczuciami. To ludzie, którzy rozumieją Twój punkt widzenia. Można na nich całkowicie polegać. Pasuje do nich kot burmski.

Wodnik: Amerykański bobtail

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Wodniki to odważne i łagodne osoby, które nie lubią dużo mówić. Mówią to, co leży im na sercu, bez żadnego strachu czy faworyzowania. Ci ludzie wolą cię zranić, niż pocieszyć kłamstwem. Ich prostolinijność utrudnia innym wykonywanie pracy. Dlatego najlepiej nadają się dla kota amerykańskiego bobtaila.

Ryby: Kot egzotyczny krótkowłosy

Screen YT
Screen YT
Screen YT

Ryby to słodkie i delikatne osoby o sercach pełnych miłości. To ciepłe dusze, które sprawiają, że świat jest cudownym miejscem do życia. Mogą przeżywać osobiste trudności w imię tego, że komuś się uda. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net