Astrologowie opowiedzieli o tym, kto w przyszłym roku będzie miał niesamowite kobiece szczęście. Wymieniono pięć imion, których właścicielki na pewno pójdą do ołtarza.

Anna

Dziewczyny o tym imieniu poznały już swoich ukochanych. Najprawdopodobniej są z nim w związku od kilku lat, ale do ślubu nie dochodzi. Latem lub wczesną jesienią 2023 roku to długo oczekiwane wydarzenie w końcu będzie miało miejsce.

Martyna

Martyna pozna swojego ukochanego na początku przyszłego roku. Może to być jakiś kompleks wypoczynkowy, impreza czy event firmowy, gdzie niezobowiązująca znajomość stanie się początkiem nowej romantycznej bajki.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Warto zauważyć, że ci Martynowie, którzy mają już bratnią duszę, mogą otrzymać w Sylwestra propozycję małżeństwa.

Joanna

Właściciele tej nazwy mogą przejść do ołtarza albo późną wiosną, albo wczesną jesienią. Gwiazdy zapowiadają niezbyt luksusowy ślub — może to być mała uroczystość w gronie bliskich osób. Również Joanna może w nadchodzącym roku zostać mamą.

Małgorzata

Małgorzata to kolejna szczęśliwa kobieta w 2023 roku. Warto jednak zauważyć, że propozycję małżeństwa otrzyma nie od osoby, z którą obecnie jest w związku. Latem może mieć burzliwy romans w kurorcie, który z czasem przerodzi się w rodzinę.

Katarzyna

Ślub właścicieli tym razem nie będzie zbyt okazały. Najprawdopodobniej ona i jej ukochany mogą po prostu złożyć podpis w urzędzie stanu cywilnego. W kościele może być również ślub.

Astrologowie ostrzegają, że najbardziej pomyślnymi miesiącami na to będą kwiecień, lipiec i wrzesień.

Pisaliśmy również o: Przyniesie szczęście, radość i dobrobyt. Która roślina domowa jest najlepsza dla każdego znaku zodiaku

Może zainteresuje Cię to: Pieniądze będą płynąc jak szalone. Które znaki zodiaku będą mieć szczęście w styczniu 2023 roku

Przypominamy o: Te trzy znaki zodiaku wśród kobiet rządzą światem. Mają wielką siłę wpływu