Z pewnością każda z nas jest świetną żoną, ale astrologowie mówią swoje! Oczywiście, podejdź do tego zestawienia z dystansem - w końcu my swoje wiemy! Przecież nie ma kiepskich żon, jedynie mężowie mogą się nieco gorzej sprawować.. 

Jednak gwiazdy ponoć porozdzielały specjalne umiejętności Wadze, Baranowi i Bliźniętom, które sprawiają, że uważane są one za najlepsze żonki pod słońcem! A dlaczego?

Baran

Barany są uparte i wielu nawet uważa, że to najpodlejsze znaki zodiaku.. Jednak w kwestii partnerstwa radzą sobie znakomicie, bo.. nie dają sobie wejść na głowę, a są na tyle sprytne, że nie dają tego po sobie poznać. Wykonują minimum domowych obowiązków, bo potrafią tak dobrze zmanipulować mężów, że są oni przekonani o tym, że wszystko co robią, robią z własnej woli! Do tego, dziewczyny spod tego znaku zodiaku są bardzo gorące w łóżku.

Bliźnięta

Żonki urodzone w czerwcu to z reguły bardzo ciepłe osoby z ogromnym poczuciem humoru. Przy nich nigdy nie można się nudzić. Lubią planować, organizować i załatwiać wszystkie sprawy, których mężczyźni nienawidzą. Sprawa w urzędzie, opłata rachunków czy rozliczenie PIT-u - to one się tym zajmują. Mimo to bywają roztrzepane i mają szalone pomysły. Woda i ogień w jednym ciele!

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie nieuleczalnie chorej właścicielki: konia i psa przywieziono prosto do hospicjum

Tygrys Wodny przynosi dobrobyt: pięć znaków zodiaku czeka fantastyczny rok

Co mówi o Tobie pozycja, w której właśnie siedzisz? Wystarczy zrobić test

Genów nie da się oszukać: księżniczka Charlotte jest kopią siostrzenicy księżnej Diany

Waga

Wagi są za to z reguły potulne jak baranki, choć kiedy trzeba, potrafią powiedzieć "nie". Kobiety spod tego znaku zodiaku idealnie dbają o dom. Po prostu z natury lubią porządek i krzątanie się po kuchni. To podoba się wielu mężczyznom, jednak najważniejsze jest to, że Ty się z tym dobrze czujesz. Takie żony są też bardzo delikatne i powabne. Uwielbiają dzieci. Lubią czułości, słodkie gesty i wielkie slowa, którymi na codzień obdarowują swoich partnerów, a oni odwdzięczają się potem tym samym.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational