Runy mogą dać odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania. Runy to starożytny alfabet — on składa się ze świętych znaków, które mają tajemnicze znaczenie. Uważa się, że runiczny alfabet jest językiem, za pomocą którego Wszechświat mówi do nas. Dlatego dzięki temu quizowi możesz uzyskać podpowiedź i dowiedzieć się, co przyniesie ci twoja miłość. Runy pomogą dowiedzieć się, jak będzie rozwijać się twój związek, czy on się niedługo skończy lub jest to związek na lata.

Po prostu spójrz na runy poniżej. Skoncentruj się na sobie, swojej miłości oraz drugiej połówce. Wybierz jedną runę, która ci najbardziej się podoba. Runa ta powie ci o tym, czym się skończy ten związek.

Wróżenie z run: runy powiedzą, jakich problemów w związku należy się spodziewać. Wylosuj runę i dowiedz się, jakie trudności możesz napotkać w swoim związku

Dowiedzmy się, co runy powiedzą o twojej miłości.

Nr 1 Ehwaz

Runy mówią, że w twoim związku jest wiele wątpliwości. Albo ty, albo twoja druga połówka ma pewne wątpliwości co do tego, czy to rzeczywiście jest “twój” człowiek. Taki związek może skończyć się trójkątem miłosnym albo nawet zdradę.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Nr 2 Othalan

Twój związek wydaje się stabilnym, lecz to raczej mówi o pewnej stagnacji. Wróżenie z run mówi o tym, że wasze małżeństwo będzie trwale, ale może się okazać nieszczęśliwe, jeżeli w waszym związku nadal nie będzie prawdziwej iskry.

Nr 3 Uruz

Prawdopodobnie masz dość pragmatyczne podejście do miłości. Wygląda na to, że ty zbyt szybko wywierasz presję na swoim partnerze. Pozwól swojej drugiej polowce poprowadzić Cię przez życie i wtedy twój związek może przekształcić się w szczęśliwe małżeństwo.

Nr 4 Gebo

Runy mówią, że twoja miłość ciągle cię zostawia, a potem znowu wraca. Taki związek przypomina huśtawkę emocjonalną, wiec wy nadal będziecie rozstawać się i schodzić się.

Nr 5 Algiz

Świetna runa! Wasza miłość będzie trwać wiecznie! Wróżenie z run mówi, że kobieta w tym związku jest naprawdę zakochana, a mężczyzna jest gotowy zrobić dla szczęścia swojej ukochanej wszystko, co jest jej potrzebne.

Nr 6 Raido

Takie runy symbolizują powrót miłości. Oni mają bardzo pozytywne znaczenie. Takie małżeństwo na pewno będzie trwałe. Wszystkie kłótnie niedługo ustaną, a miłość znowu rozkwitnie.

Nr 7 Berkanan

Ta runa symbolizuje małżeństwo oraz macierzyństwo. Jest także symbolem trwałego związku, powiększenia rodziny oraz sczesczliwego małżeństwa na całe życie.

Nr 8 Tiwaz

Runy mówią, że w twoim związku będą pewne przeszkody, ponieważ ktoś nie popiera tego związku. Jednak wasza para jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody.

Nr 9 Mannaz

Według run wasz związek opiera się raczej na przyjaźni niż na miłości. Innymi słowy, jesteście bardziej przyjaciółmi niż kochankami. Tylko od was zależy, jak będzie rozwijać się ten związek i czy uda się wam rozpalić iskrę.

Nr 10 Haglaz

Wróżenie z run mówi, że wasza miłość jest skazana na zagładę. Ona skończy się szybko i gwałtownie niczym burza. Gwałtowne kłótnie, skandale oraz nienawiść zwiastują szybki koniec tego związku.