Niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonni do przypadkowych relacji niż pozostałe. Oczywiście, czasami im nawet wydaje się, że to jest prawdziwa miłość, ale to jest raczej rzadkość. Te kobiety łatwo nawiązują kontakt z facetami, budują z nimi związek, a czasem nawet nawiązują kontakty poza związkiem. Są tak łatwo dostępne, że mężczyźni nie muszą nawet dokładać starań, aby dostać serce takie kobiety (i nie tylko serce).

Dowiedzmy się, które znaki zodiaku wśród kobiet wola przypadkowe związki.

Łatwo dostępne kobiety według znaku zodiaku

3 Skorpion

Skorpiony to prawdziwe kusicielki. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że te kobiety są nieprzystępne. W rzeczywistości one uwielbiają eksperymenty, nowe znajomości oraz zawsze starają się być w centrum uwagi. Te znaki zodiaku tylko udają, że nie chcą nawiązywać kontaktu, ponieważ w rzeczywistości w ten sposób Skorpiony rozpoczynają grę, aby obudzić w facecie instynkt łowcy.

Kobiety-Scorpiony doskonale wiedzą, jakie słabe strony ma mężczyzna i manipulują tym. Te kusicielki mają umiejętność flirtowania we krwi. Te kobiety są wolne, samowystarczalne i cieszą się swoją popularnością wśród facetów, ignorując wszelkie zasady moralne.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

2 Bliźnięta

Kobiety spod tego znaku zodiaku są kapryśne, optymistyczne i nieco wietrzne. To wszystko dodaje im uroku i atrakcyjności w oczach mężczyzn. One figlarnie flirtują, uwodzicielsko okazują sympatie oraz czarują swoją lekkością. W ich życiu jest wiele romansów.

To wszystko nie wyklucza tego, że Bliźnięta z powodzeniem budują trwale związki, lecz przed tym oni wolą spróbować w życiu wszystkiego. Po prostu przez długi czas nie mogą zrozumieć, czego chcą od życia. Marzą o tym, żeby spotkać swojego mężczyznę, ale żeby go poznać i zrozumieć, trzeba przed tym poznać wielu innych, bo każdy z nich ma swoje zalety i wady.

1 Strzelec

Strzelec jest jednym z tych znaków zodiaku, które kochają wolność! Są wolni od wszelkich ograniczeń, zawsze żyją pełnią życia, cieszą się z siebie, z nowych znajomości oraz flirtu. To są urocze, pozytywne, optymistyczne, swobodne, aktywne i wszechstronne osobowości. Jak można je nie lubić?

Dlatego właśnie Strzelcy zawsze mają wielu wielbicieli. Te kobiety chętnie nawiązują kontakt z facetami oraz flirtują z nimi. Mogą nawet zgodzić się na seks bez zobowiązań. Jedyny problem polega na tym, że facet w tych okolicznościach od razu jest gotowy na wszystko, nawet na zawarcie małżeństwa, lecz ognisty Strzelec zbyt kocha wolność, żeby szybko na to się zgodzić.