Istnieją znaki zodiaku, które kompletnie do siebie nie pasują. Takie związki od samego początku są skazane na porażkę i mogą stać się dla obojga partnerów prawdziwą miłosną katastrofą.

Astrologowie wymienili 4 pary zodiakalne, których związek jest nie tylko skazany na porażkę, lecz także mogą wywołać frustracje i zepsuć życie obojgu partnerom.

Fatalne spotkanie: znaki zodiaku skazane na rozstanie

1 Baran + Wodnik

Te znaki zodiaku kompletnie do siebie nie pasują. Oni po prostu nie są w stanie ze sobą wytrzymać.

Wodnik bardzo ceni sobie osobistą przestrzeń, wolność i nigdy nie stawia rodzinę oraz małżeństwo na pierwszym miejscu. Wodniki wola prowadzić spokojne życie.

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Baran, wręcz przeciwnie, zawsze jest bardzo aktywny i nie lubi siedzieć w jednym miejscu, a zatem tempo ich życia radykalnie różni się od życia Wodnika. Poza tym dla Barana bardzo ważna jest rodzina i on oczekuje od partnera całkowitej lojalności i oddania, czego Wodnik nie jest w stanie mu dać.

Właśnie dlatego taki związek jest uważany za destrukcyjny.

2 Lew + Byk

Te znaki zodiaku są bardzo podobne do siebie i akurat dlatego oni nie pasują do siebie.

Oba te znaki są porywcze, namiętne i bardzo impulsywne. Ich miłość jest jak ogień. Natomiast oni szybko się wypalają. Miłość zamienia się w nienawiść, nieporozumienia w prawdziwe skandale, prośby w ultimatum. I nikt z nich nie chce się poddawać.

Lew i Byk nie potrafią mieszkać pod jednym dachem. Razem z tym oni nie potrafią bez siebie żyć. Ich rozstanie zawsze jest bardzo bolesne i destrukcyjne. Ich związek zawsze kończy się totalną nienawiścią.

3 Skorpion + Wodnik

W tym związku znaki zodiaku rozstają się z powodu odmiennych poglądów życiowych.

Wodnik jest romantyczny, kreatywny i zawsze myśli nieszablonowo. Skorpion natomiast jest konserwatystą i stuprocentowym pragmatykiem. On nieustannie żąda od swojego partnera, aby ten stał się bardziej praktyczny. To wywołuje u Wodnika jedynie agresje.

Co ciekawe, ich związek zazwyczaj trwa kilka lat. Natomiast nie warto spodziewać się od tego związku nic pozytywnego.

4 Koziorożec + Ryby

Te znaki zodiaku mają zupełnie odmienne osobowości. Ryby są romantyczne, Koziorożce są praktyczne. Ci pierwsi ciągle mają głowę w chmurach, a drudzy nieustannie odnoszą sukcesy w karierze. Jedyne, co ich łączy, to ich chciwość.

Zwykle taki związek kończy się tym, że po kilku latach partnerzy zachowują się jako współlokatorzy, którzy czasem spotykają się we wspólnej kuchni. Koziorożec całą swoją uwagę poświęca pracy, a Ryby... a Ryby wszystkiemu, ale nie pracy ani Koziorożcowi.