Z punktu widzenia nauk okultystycznych to właśnie ta planeta odpowiada za nagłe zmiany losów i pokazuje, jak reagujesz na różne sytuacje życiowe. Retrogradacja Urana potrwa do przyszłego roku, a do bezpośredniego ruchu powróci do 14 stycznia 2021 roku. Oczywiście wpłynie to na sferę społeczną i karierę. Oczywiście z punktu widzenia astrologii im dalej planeta znajduje się od Słońca, tym mniej wpływa ona na zachowanie ludzi, takich jak Wenus i Merkury, dlatego im dalej, tym bardziej dyskutuje się o sprawach globalnych.

Pyszne placki z groszkiem: jak ugotować obfite danie

Reakcyny Uran, jak przeżyć to zjawisko?

Dlatego nie wyklucza się wzrostu i rozwoju różnych subkultur, ruchów środowiskowych i tym podobnych. Okres retrogradacji Urana w jakiś sposób wpływa na astronautów, pilotów, stewardów, wynalazców, programistów, każdego, kto ma do czynienia z komputerami, fizyków i matematyków, astrologów i astronomów, bo pamiętamy, że ta planeta zajmuje się wynalazkami i niebem. Jeśli mówimy o życiu osobistym, powinieneś pamiętać, jakie wydarzenia wydarzyły się w zeszłym roku w sierpniu, powinieneś porównać je z obecnym okresem i zrozumieć, dokąd to wszystko prowadzi.

Cztery znaki zodiaku, które znajdą się w punkcie zwrotnym

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

Uran porusza się po okręgu zodiakalnym od 84 lat, a teraz ta planeta znajduje się w znaku zodiaku Byk, to znak ziemi. Dlatego powinieneś uważać na czas i finanse oraz umiejętnie zarządzać swoimi finansami. Mimo wszystko i pomimo dominacji innych planet w retrogradacji, to Uran uważany jest za inspirację dla wynalazców i nasze nowe osiągnięcia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com