Wagi

Dla Wagi pierwsze dni jesieni będą bardzo udane. Możesz spokojnie podjąć się realizacji najtrudniejszych projektów, bo Fortuna będzie po Twojej stronie. Pod koniec września czekają na Ciebie dary losu. Przyjazdy obiecują duże zyski.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła stare zdjęcie ze swoim mężem. "Wspomnienia"

Strzelec

W poszukiwaniu nowych źródeł dochodu wybiorą zupełnie nieoczekiwany kierunek, a okaże się, że będzie to żyła złota. Ten okres może być dobrym początkiem dla dużego przepływu gotówki w życiu Strzelca.

Zenek Martyniuk komentuje plotki o zakończeniu swojej współpracy z TVP

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Rak

Raki we wrześniu dojdą do dramatycznych zmian. Niespodziewana oferta pracy to świetna okazja, aby wpuścić w Twoje życie pieniądze. Nie przegap tego.

Trzy znaki zodiaku wkrótce będą miały wielką i szczęśliwą miłość. Scorpion zaostrzy wir miłości, ten znak zodiaku zamieni się we wrześniu w romantycznego zakochanego nastolatka. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule.

Tak samo czytaj o tym, jak Robert Lewandowski pochwalił się swoją kuchnią. Od niedawna spełniło się jedno z największych marzeń Roberta Lewandowskiego. Między innymi ze swoją drużyną zdobył Puchar Ligi Mistrzów. O tym piłkarz marzył jeszcze wtedy, gdy był małym chłopcem. Kibicowała mu cała Polska i oczywiście kochana rodzina. Później polski piłkarz zamieścił szczęśliwe zdjęcia z Anią i córkami, które słodko całowali kochanego Roberta.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com