Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo aktywnymi, ale często kapryśnymi ludźmi. Uwielbiają wszystko, co nowe, dążą do dużej komunikacji i stałych kontaktów z ludźmi, rozpowszechniają różne idee na całym świecie. Bliźnięta nigdy nie słuchają innych, robią, co im się podoba. 

Dom nie nadawał się do użytku, a dziś prezentuje się znakomicie. Niesamowita metamorfoza

Lew

Leo jest kreatywnym liderem. Jest proaktywny i aktywny, temperamentny i pewny siebie. Ten znak zodiaku nie potrzebuje porad i zawsze sam decyduje, co robić.

Wagi

Ten znak zodiaku może długo wahać się przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji, ale jednocześnie nie potrzebuje rady innych osób. Zawsze wszystko robią na swój sposób, który im odpowiada. 

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie synka. Uśmiechnięty Henryk pozuje do kamery

Strzelec

Strzelec to kolejny aktywny, zmotywowany i celowy znak zodiaku. Przedstawiciele tego znaku zodiaku uwielbiają się uczyć nowych rzeczy, rozmawiać o wszystkim na świecie, tworzyć, wymyślać. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com