Baran

Baran poczujesz przypływ energii i będziesz mógł przystąpić do realizacji planów. Ich zachowanie stanie się proaktywne, gwałtowne, szybkie i odważne. Będziesz miał szczęście w rywalizacji, przedsiębiorczości, sporcie, pracy fizycznej.

Zestawienie znaków zodiaku: od najmilszego do najwredniejszego. Które miejsce należy do ciebie?

Skorpion

Księżyc w nowiu da Skorpionom ładunek energii, aby mogli przejść do nowej rundy życia. Skorpiony otrzymają silne wsparcie ze strony społeczeństwa w postaci jego najlepszych przedstawicieli i wpływowych organizacji w ich osobistych przedsięwzięciach. Skorpiony mogą dążyć do rozwoju i samorealizacji, szukać aplikacji dla swoich talentów i rozwijać nowe umiejętności.

Przepis na pyszne Cynamonki. Nie ma lepszego deseru na jesienne popołudnie

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Strzelec

Strzelec będzie chciał coś zrobić dla siebie osobiście i jakoś ogłosić się światu - i odniesie sukces. Wiele dróg otworzy się dla Strzelca. Szczególnie skuteczne będą w nauce, podróżach, kwestiach prawnych, działalności społecznej i politycznej, w konkursach i spektaklach, w kreowaniu pozytywnego wizerunku.

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com