Wodnik

Wodniki mają doskonałą pamięć. Wystarczy, że coś gdzieś zobaczą, coś raz przeczytają, a już to zapamiętują. Co więcej, cechują się analitycznym umysłem. Potrafią rozwiązać każdą, nawet najtrudniejszą zagadkę, bo umieją wychodzić poza schemat. Mają zadatki na lidera, który potrafi porwać za sobą tłumy. To osoby, które mają także tak zwany szósty zmysł.T Czują i widzą więcej niż inni.

Koziorożec

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku potrafią posiąść każdą wiedzę, która otworzy im wiele drzwi. Zdecydowanie najlepiej czują się w liczbach. Matematyka nigdy nie stanowiła dla nich problemu. Takie osoby świetnie odnajdują się w roli inżynierów, bankierów czy księgowych. Co więcej Koziorożce to też dusze artystyczne. Mają wrodzony talent do śpiewania, rysowania czy grania na instrumencie, a ich wyobraźnia nie ma granic.

Zestawienie znaków zodiaku: od najmilszego do najwredniejszego. Które miejsce należy do ciebie?

Skorpion

Jednym z najbystrzejszych umysłów urodzonych w listopadzie jest sama Maria Skłodowska-Curie, co doskonale podkreśla wielkość umysłów Skorpionów. W ich przypadku silna osobowość idzie w parze z wrażliwością i kreatywnością. Skorpiony uwielbiają też swoją wiedzę sprawdzać. Chętnie uczestniczą w różnego rodzaju konkursach. Są mistrzami w quizach i krzyżówkach.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”