Kompatybilność znaków zodiaku

Ze względu na to, że w bieżącym miesiącu obchodzi swoje urodziny najbardziej tajemniczy i niezwykły znak zodiaku, czyli Skorpion, porozmawiajmy o tym, jakie znaki mają szanse zbudować udany związek ze Skorpionem.

Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo niejednoznacznymi osobowościami. Namiętne, seksowne, zmysłowe. Jednocześnie przedstawiciele tego znaku często są zazdrosne, bardzo wymagające, a nawet autorytarne. Wola dominować w związku i brać wszystkie sprawy w swoje ręce. Jeśli wam udało się zbudować z nimi związek, to możecie być pewni, że ten sojusz będzie silny. Jeżeli chodzi o zdradę, to te znaki nie mają litości – jeśli Skorpion zostanie zdradzony lub oszukany, ani pieczątka w paszporcie, ani troje dzieci, wspólny dom i pies nie uratują zdrajcę oraz ten związek.

Kto potrafi dogadać się ze Skorpionem?

Małżeństwa między dwoma Skorpionami są raczej rzadkością. Co prawda, między nimi często pojawia się silny pociąg seksualny, ale im dość trudno dogadać się miedzy sobą. Tylko dwa zupełnie odmienne Skorpiony potrafią zbudować silny związek. Jeśli jeden z nich będzie bardziej elastyczny i pomysłowy, to on zrozumie, że wystarczy po prostu oddać stery bardziej władczemu i silniejszemu partnerowi.

Baranowi również będzie trudno dogadać się ze Skorpionami. Na początku mogą mieć bardzo namiętne, romantyczne relacje, ponieważ Baran jest pomysłowy w seksie i uwielbia eksperymenty. Natomiast im silniejszy będzie związek, tym większa będzie zazdrość Skorpiona, która po prostu pozbawi „tlenu” towarzyskiego Barana, który uwielbia flirtować i jest bardzo otwarty na świat.

Photo by Scott Broome on Unsplash

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Skorpion, wymagający całkowitego oddania, odstraszy także wietrzne i kapryśne Bliźnięta. Możliwe jest, że im nawet się uda odnaleźć harmonię, ale mimo to w takim zawsze będzie wiele problemów i nieporozumień.

Scorpio może zbudować silny związek z Rakiem i Koziorożcem. Przecież Rak jest łagodną, hojną i bardzo oddaną osobą, czyli dokładnie taką, której i potrzebuje Skorpion. Koziorożec doceni zazdrość Skorpiona, ponieważ uzna ją za troskę i ochronę. Żywe emocje Skorpiona pomogą otworzyć się zamkniętemu w sobie Koziorożcu. Te znaki zawsze mają jakiś cel. Są zdecydowani, ambitni, zdeterminowani, odpowiedzialni i konsekwentni. Ich związek będzie trwały, silny, między innymi dzięki wspólnym celom. Dzięki cechom tych znaków oni potrafią szybko osiągnąć sukces finansowy.

Natomiast Skorpion i Waga, zarówno, jak i Strzelec, po prostu nie są dla siebie stworzone. Nie potrafią zrozumieć siebie nawzajem oraz nie są zdolni do wspólnego rozwoju. Każdy z nich będzie żył własnym życiem, co doprowadzi do kłótni i konfliktów.

Sławne” Skorpiony:

Leonardo DiCaprio, Anne Hathaway, Julia Roberts, Demi Moore, Matthew McConaughey, Gerard Butler.