Wybierz jeden z trzech rysunków poniżej – ten wybór podpowie Ci, czego należy się spodziewać w najbliższej przyszłości. Nie wahaj się, po prostu wybierz jeden rysunek, a następnie przeczytaj, co oznacza twój wybór:

Wybierz jedno z trzech skrzydeł
Wybierz jedno z trzech skrzydeł

Skrzydło №1

Teraz wszystko w Twoim życiu idzie jak po maśle. Można powiedzieć, że wybrałaś to skrzydło jako kamień ścieżki twojego życia i to właśnie to skrzydło będzie „chronić” Cię na tej ścieżce. Wszystkie naprawdę ważne dla Ciebie pragnienia na pewno się spełnią i Ty już wiesz o tym.

Twoja intuicja nigdy Cię nie zawiodła, więc możesz nadal ufać jej.

Skrzydło №2

Ten wybór symbolizuje intuicję, która pomaga dostrzec i poczuć prawdziwe intencje innych ludzi. Dlatego Ty nigdy nie podpuszczasz co siebie osób, które gą cię urazić. Ponadto, najprawdopodobniej już nie raz zauważyłaś, że większość snów, które widziałeś, się spełniają, zarowno jak i słowa wypowiedziane w przypływie złości. Dlatego zawsze uważnie analizuj swoje myśli i czyny, aby uniknąć negatywnych konsekwencji swoich slow lub działań.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Skrzydło №3

Jesteś osobą, która wie, czego chce, i która zawsze ma konkretny plan. Wszystkie swoje sprawy Ty dowodzisz do końca, ponadto w niedalekiej przyszłości twoje plany staną się jeszcze bardziej ambitne. Natomiast wybrane przez Ciebie skrzydło jednak radzi Ci trochę zwolnić, zrelaksować się i spróbować przez jakiś czas „popłynąć z prądem”.