Hermann Rorschach, twórca słynnego testu plam atramentowych, uważa, że ​​to, co człowiek widzi na zdjęciu, określa cechy jego charakteru i jego osobowość. Abstrakcyjne obrazy są w stanie powiedzieć, o czym myśli człowiek, co go martwi i jak on się czuje w danej chwili. Ten test ujawni wam wszystkie wasze sekrety. Spójrz na zdjęcie i powiedz, co zobaczyłeś jako pierwsze?

Ten test naprawdę może Cię zaskoczyć!

Wyniki testu znajdziesz poniżej.

1.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Mrowisko

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

2.

3.

4.

5.

1.

Usta: postrzegasz świat takim, jaki on jest. Nie próbujesz czytać między wierszami ani szukać jakichś podtekstów.

Drzewa: jesteś idealistą, pełnym ambicji i wiary w przyszłość, zawsze dążącym do tego, co jest najlepsze.

Korzenie: jesteś bardzo postępowa, zawsze szukasz nowe sposoby, aby zmienić i polepszyć ten świat.

2.

Krokodyl: jesteś praktyczna i nie zbyt ryzykowna osoba. Być może jesteś trochę niechlujnym człowiekiem i nie zawsze zwracasz uwagę na szczegóły.

Łódź: zawsze zauważasz wszystkie szczegóły i niuanse, lubisz wyróżniać się na tle innych, być oryginalna i nietuzinkowa. Postaraj się nie być małostkowa i patrzeć na świat szerzej.

3.

Dwa profile: gdy stajesz twarzą w twarz z problemem, próbujesz od niego uciec.

Świecznik: aby zrozumieć cos, cofasz się o dwa kroki do tylu. Przed rozwiązaniem problemu skrupulatnie przestudiujesz wszelkie informacje oraz weźmiesz pod uwagę każdy drobiazg.

4.

Urwisko: jesteś optymistą, doskonale dostosowujesz się do każdej sytuacji, dobrze dogadujesz się z ludźmi, nie lubisz samotności. W twojej głowie zawsze jest tysiąc nowych pomysłów.

Kot: jesteś stabilna i metodyczna. Twój rozwój osobisty jest niemożliwy bez równowagi psychicznej i emocjonalnej. Dotrzymujesz słowa i jesteś bardzo odpowiedzialna.

Twarz: jesteś mądra, kreatywna i niezwykle dociekliwa. Masz doskonałą intuicję. Ponadto, masz nienaganny gust, cenisz sztukę, muzykę, literaturę.

5.

Para: twoi bliscy odgrywają bardzo ważną rolę w twoim życiu, ciągle o nich myślisz. Przywiązujesz wielką wagę do relacji interpersonalnych.

Wybuch: jesteś nieśmiała i roztargniona osoba. Nie będziesz robić rzeczy, których wyniku nie jesteś pewna. Często przebywasz w konflikcie ze sobą.