Oto jest bardzo prosty test na romantyczność: spójrz na zdjęcia poniżej i wybierz jedno z czterech zwierząt, które wpadło ci w oko: kurczak, kotek, szczeniak lub koza. Musisz po prostu wybrać zwierzaka, który najbardziej Ci sie podoba.

Test
Test

Wyniki

Koziołek

Jesteś osobą dość romantyczną i nie tolerujesz wulgarności. Czasami możesz wydawać się zimna i nieprzystępna, ponieważ nie jesteś osobą „dla wszystkich”. Nigdy nie będziesz ujawniać swój wewnętrzny świat osobom, które nie budzą zaufania.

Szczeniak

Najprawdopodobniej jesteś bardzo zazdrosną osobą, chociaż nie tolerujesz zazdrości wobec siebie -- dla Ciebie jest bardzo ważne, aby Twoj związek „kipiał” namiętnościami, był gorący, a nie zimny. Lubisz też komplementy i nie będziesz tolerować, jeśli mężczyzna pochwali inną dziewczynę, a Cię „nie zauważy”.

Kotek

Jesteś bardzo wrażliwą osobą, lecz czasami warto zapomnieć o wszystkich smutkach i zmartwieniach i otworzyć swoje serce komuś, kto szczerze cię kocha! Twój partner z pewnością będzie szczęśliwy, ponieważ jesteś w jego życiu. Natomoast jeśli obecnie nie masz partnera, w niedalekiej przyszłości to na pewno się zmieni.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Kurczak

Jesteś bardzo otwartą i uczciwą osobą, chociaż możesz nie być szczególnie romantyczna. Determinacja i pewność siebie to główne cechy twojej osobowości. Ponadto, jesteś osobą bardzo wytrwałą, która uporczywie pędzi do swojego celu – chodzi nie tylko o sprawność fizyczną, ale także o rozwój duchowy.