Oto jest bardzo prosty test na romantyczność: spójrz na zdjęcia poniżej i wybierz jedno z czterech zwierząt, które wpadło ci w oko: kurczak, kotek, szczeniak lub koza. Musisz po prostu wybrać zwierzaka, który najbardziej Ci sie podoba.

Test
Test

Wyniki

Koziołek

Jesteś osobą dość romantyczną i nie tolerujesz wulgarności. Czasami możesz wydawać się zimna i nieprzystępna, ponieważ nie jesteś osobą „dla wszystkich”. Nigdy nie będziesz ujawniać swój wewnętrzny świat osobom, które nie budzą zaufania.

Szczeniak

Najprawdopodobniej jesteś bardzo zazdrosną osobą, chociaż nie tolerujesz zazdrości wobec siebie -- dla Ciebie jest bardzo ważne, aby Twoj związek „kipiał” namiętnościami, był gorący, a nie zimny. Lubisz też komplementy i nie będziesz tolerować, jeśli mężczyzna pochwali inną dziewczynę, a Cię „nie zauważy”.

Kotek

Jesteś bardzo wrażliwą osobą, lecz czasami warto zapomnieć o wszystkich smutkach i zmartwieniach i otworzyć swoje serce komuś, kto szczerze cię kocha! Twój partner z pewnością będzie szczęśliwy, ponieważ jesteś w jego życiu. Natomoast jeśli obecnie nie masz partnera, w niedalekiej przyszłości to na pewno się zmieni.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kurczak

Jesteś bardzo otwartą i uczciwą osobą, chociaż możesz nie być szczególnie romantyczna. Determinacja i pewność siebie to główne cechy twojej osobowości. Ponadto, jesteś osobą bardzo wytrwałą, która uporczywie pędzi do swojego celu – chodzi nie tylko o sprawność fizyczną, ale także o rozwój duchowy.