Oto jest krotki test, który opowie Ci o Twojej osobowości. Poniżej są cztery obrazki z kotami, z których musisz wybrać jeden. Następnie przeczytaj wynik pod zdjęciami.

Wybierz jednego z czterech kotów
Wybierz jednego z czterech kotów

Zdjęcie nr 1 (sfinks)

Ten wybór sugeruje, że w Twoim charakterze są harmonijnie połączone czułość i zimna krew. Najprawdopodobniej szaleńczo kochasz uściski, pocałunki, a nawet masaż. Oprócz zamiłowania do wrażeń dotykowych uwielbiasz czytać i uczyć się czegoś nowego.

Zdjęcie nr 2 (czarny kot)

Jeśli wybrałeś czarnego kota, najprawdopodobniej martwisz się o to, co i kto mówi. Chociaż czarne koty mają bardzo złą reputację: są uważane za zły omen, który przynosi pecha. Jednak Cię to wcale obchodzi i generalnie nie jesteś skłonna wierzyć w znaki.

Zdjęcie nr 3 (rudy kot)

Jeśli wybrałaś tego kota, oznacza to, że jesteś osobą bardzo niezależną. Potrzebujesz obok osoby, która zawsze będzie z Tobą, ale nie będzie zabierać Ci wolności. Decydujesz się być z kimś tylko wtedy, gdy masz pewność, że jest to akurat „ta” osoba, której szukałaś.

Popularne wiadomości teraz

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Zdjęcie nr 4 (mały kotek)

Na pewno jesteś dobrym i bardzo oddanym przyjacielem. Relacje międzyludzkie nie są dla ciebie pustym frazesem, a jednym z głównych priorytetów życiowych. Jesteś gotowa poświęcić siebie dla swoich bliskich i zawsze idziesz na kompromis. Spotkania i różne imprezy to cala Ty. Zawsze musisz być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami oraz plotkami.