Na fotografi z tego artykułóu możesz doweidzieć się jak spotrzegwaczy jesteś. Aż 91% osób nie potrafi odnaleźć psa , króry sprytnie się na nim schował. Najbardziej spostrzegawczy znajdują go w mniej niż 20 sekund. Zagadka z Momo (bo tak wabi się psiak) obległa już niemal cały internet i cieszy się wielim powodzeniem.

Diabeł czy geniusz? Ciekawostki o leworęcznych

Momo zasłynął w sieci z umiejęrności ukrywania się. Andrew Knapp to właściciel psa, który bardzo często umieszcza zagadki z udziałem psiego przyjaciela.  Dumny właściciel podróżuje z Momo i chętnie go fotografuje w rozmaitych skrytkach, po czym wstawia zdjęcia do sieci.

Jest decyzja dotycząca niedzieli handlowych w grudniu

Tysiące internautów uwielbia zagadki ze słynnym zwierzakiem. Na profilu społecznościowym Andrew wstawia zagdadki obrazkowe opatrzone hasłem "Znajdź Momo". Są one już tak popularne, że można już nawet kupić specjalne albumy. Knapp jest projektantem, podróżnikiem, a także fotografem.  Pies uwielbia się chować, jego własciciel podróżowac i fotografować.  Trzeba przyznać, że przyjaciele bardzo przyjemnie spędzają ze sobą czas.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Mrowisko

Zagadka polega na tym by odnaleźć psa na powyższym zdjęciu najlepiej w mniej niż 20 sekund. Niewielu jest takich, krótym się to udało. Momo bardzo dobrze się chowa , jednak nie warto się poddawać i odnaleźć psiaka na zdjęciach.

Jesteśmy ciekawi czy Tobie udało się odnaleźć Momo?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com