Byk

Byki są nie do zniesienia, ponieważ są niesamowicie wymagające. Ciągle szukają idealnego mężczyzny, więc czasami jest to z nimi bardzo trudne.

Sprawiają, że ludzie biegną za nimi i walczą o nich, jakby o jakąś nagrodę.

Jeśli chcesz podbić Byka, musisz być najlepszy we wszystkim, inaczej nie powinieneś próbować.

Z drugiej strony te kobiety mają świetne poczucie humoru, o które warto walczyć. Krótko mówiąc, nie przegapisz ich.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Lew

Niezwykle trudno jest dogadać się z Lwami dla tych, którzy boją się krytyki i nie rozumieją sarkazmu. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale także innych kobiet, bo przedstawiciele tego Znaku nikogo nie zawodzą. Mówią rzeczy, których inni ci nie powiedzą.

Waga

Kobiety tego znaku zbierają się dłużej niż ktokolwiek inny. Ciągle się spóźniają, zmuszając innych do czekania, ale zawsze są najpiękniejsi. Może to być bardzo trudne dla ich bliskich, zwłaszcza jeśli są zbyt punktualni.

Strzelec

To są ludzie nie do opanowania. Ich koleżanki i ukochany mężczyzna będą potrzebować dużo cierpliwości. Łucznicy uwielbiają robić, co chcą, a nie to, co muszą. Są nieprzewidywalne, dynamiczne, a zatem nie do zniesienia.

Wodnik

Te kobiety są nie do zniesienia dla swoich koleżanek, ponieważ uwielbiają spotykać się z mężczyznami. Nigdy nie zrozumiesz, czy przyjaźni się z mężczyznami czy flirtuje.

Nie można się na nich obrazić, bo zawsze tak się zachowują. Po prostu trzeba je zaakceptować takimi, jakimi są.

Nie myśl, że wymienione kobiety są w jakiś sposób gorsze od innych. Należy pamiętać, że każdy znak zodiaku ma osobiste cechy charakteru. Wszyscy jesteśmy czasami nie do zniesienia. Musisz to ułatwić.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com