Pełnia księżyca w Pannie nadejdzie 27 lutego o godz. 9:18 czasu warszawskiego. Księżyc określa podstawowe potrzeby człowieka, jego instynkty i emocje, które w dzień pełni księżyca będą jeszcze bardziej wyraziste. Księżyc jest symbolem duszy oraz ciałem niebieskim, które jest położone najbliżej Ziemi, dlatego właśnie ta planeta ma bardzo silny wpływ na ludzi oraz ich samopoczucie.

Każdy człowiek, tak czy inaczej, odczuwa zmiany faz księżyca na sobie – to mogą być zmiany w samopoczuciu lub wahania nastroju. Z astronomicznego punktu widzenia Księżyc jest satelitą Ziemi i świeci odbitym światłem słonecznym. Fakt, że sam Księżyc nie emituje, ale świeci tylko światłem odbitym, podkreśla związek księżyca z ciemną stroną – miejscem, w którym nie ma świadomości, ale jest podświadomość, - mówi astrolog.

Pełnia księżyca to moment, w którym energia wzrostu zostaje zastąpiona energią spadku. Procesy, które rozpoczęły się po nowiu, osiągają w tej fazie swój maksimum.

Pełnia księżyca to wyjątkowy czas, kiedy energia przestrzeni się zmienia i ludzie odczuwają nadmiar energii. Na mapie księżycowych odpowiedników cechy księżyca w pełni odpowiadają Marsowi, planecie aktywności, siły i wojowniczości. W tym okresie można zrobić wiele rzeczy, ale ważne jest, aby być konsekwentnym w swoich działaniach, aby uniknąć błędów i nieścisłości. Jednak tego dnia mogą wystąpić także załamanie nerwowe lub bezsenność, czego można uniknąć, jeżeli aktywnie spędzić ten czas. 

Pełnia księżyca przypada na sobotę – w tym dniu tygodnia rządzi Saturn. Jest to dobry znak, ponieważ ta planeta pomoże utrwalić wynik waszych działań, strukturyzować każdy proces. Władca pełni księżyca w znaku Panna-Merkury porusza się po Wodniku, pomaga zrozumieć to, co się dzieje wokół, oraz uniknąć zamieszania w sprawach i myślach. Jednocześnie istnieje duże prawdopodobieństwo nagłej zmiany nastroju. Dlatego warto pamiętać o tym, ze spontaniczne decyzje i pośpiech mogą tylko pogorszyć obecny stan rzeczy.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Pełnia księżyca
Pełnia księżyca

Starajcie się nie dotykać kwestii politycznych i finansowych podczas tej pełni księżyca, w przeciwnym razie konflikty są nieuniknione. Księżyc w pełni jest przeciwieństwem Słońca i Księżyca, który dość negatywnie wpływa na ogólny nastrój i tworzy specyficzną atmosferę wewnętrzną.

Natomiast to będzie dobry dzień, aby wystawić na sprzedaż wszystko, czego  chcieliście się pozbawić. Ponadto wielu z nas otrzyma nagrodę za swoją ciężką pracę.

Oprócz tego to jest dobry czas na powrót do sportu, rozpoczęcie diety tę, podjęcie działań profilaktycznych, badanie stanu swojego zdrowia.

Osoby z wrażliwymi żołądkami i jelitami mogą mieć problemy z trawieniem. Dlatego lepiej jednak zrezygnować z tłustych i ciężkich potraw, przynajmniej podczas pełni księżyca, dzień przed i po Księżycu w Pannie.

W dzień pełni księżyca można zaplanować coś nowego, sporządzić plan na przyszłość i zaplanować wszystkie swoje działania, ale nie warto zaczynać czegoś nowego – lepiej odłożyć to do nowiu 13 marca.

W dzień pełni księżyca 27 lutego lepiej odmówić udziału w wydarzeniach towarzyskich i rozrywkowych. W przypadku konfliktów ważne jest, aby rozwiązywać je na podstawie zasady równości, nie obrażając swojego partnera. Ta pełnia księżyca rozpoczyna proces stopniowego i powolnego rozwoju. Kolejne dwa tygodnie po pełni księżyca będziemy pod wpływem energii znaku Panny, więc aby przyciągnąć do swojego życia harmonię oraz osiągnąć określony wynik, warto zaopatrzyć się w cierpliwość, ciężko pracować, skupić się na czymś konkretnym oraz zrozumieć koncepcje cykli dojrzewania.