Ten znak może być żarliwy i zimny, wyrachowany i poświęcić wszystko dla miłości. Ryby potrafią oczarować, pielęgnować, wspierać.

Jolanta Kubicka nie może wrócić do domu

Bez względu na to, jak skuteczna jest sama Ryba, mężczyzna dla niej jest zawsze wyższy wcześnie, więc uważa, że ​​jej obowiązkiem jest wspieranie ukochanej i chronienie jej przed niepotrzebnymi zmartwieniami i nerwami.

W młodości mężczyźni myślą, że wszystkie kobiety będą się tak zachowywać, ale potem są gorzko rozczarowani. Według astrologów najczęściej mężczyźni cierpią na rozstanie z tym znakiem.

Skorpiony to równowaga kobiecości i żelaznej woli, rodziny i zdolności do ciężkiej pracy. Taka kobieta może być dobrą żoną i towarzyszką, a także partnerem biznesowym lub po prostu matką dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Skorpiony doskonale realizują się we wszystkich dziedzinach, zwykle ich życie jest jasne i różnorodne - praca, hobby, dobrzy przyjaciele, rodzina i dzieci. Mężczyznom często trudno jest wytrzymać rywalizację ze Skorpionami, często załamują się i odchodzą. A potem żałują tego do końca życia. Te pryncypialne kobiety rzadko wracają do swoich byłych.

Te kobiety przeszły prawdziwe zmiany

Waga w młodości może nie być zbyt popularna, ale z biegiem lat mężczyźni zaczynają doceniać ten konkretny znak. Jeśli kobieta Wagi czuje miłość i wsparcie, może przenosić góry! Jednocześnie jest zawsze gotowa rzucić swój biznes i po prostu zajmować się domem, codziennym życiem, rodzić dzieci.

Baran przemierza życie ludzi jak jasna kometa, urzekając ich nowymi rzeczami, tworząc w ich życiu ciągłe wakacje i ekstrawagancję. Z biegiem lat tego brakuje mężczyznom i zaczynają przypominać sobie, jak łatwo było z lekkim i znośnym Baranem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com