Baran

Baran ma zaskakujące szczęście. Zaskakujące - ponieważ główną cechą tych znaków zodiaku jest impulsywność. Tacy zdesperowani towarzysze, którzy najpierw patrzą, a potem myślą, wciąż patrzą. Z jakiegoś powodu wszechświat sprzyja Baranowi i często łamią one główną wygraną.

Znaki zodiaku, które nie muszą bać się choroby

Bliźnięta

Bliźnięta nieustannie znajdują się w różnych zwrotach akcji. Ale nie spiesz się, aby współczuć z nimi i przekazać kosz z jedzeniem i drewnem do pieca - przedstawiciele tego znaku zodiaku mają szczęście w życiu, a nie w miłości ani w kartach, ale we wszystkim na raz. Gdy tylko Bliźnięta angażuje się w inną historię, cały świat natychmiast zaczyna im pomagać! - są gotowi na nowe „przygody”.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Mrowisko

Lew

Lwy nie wątpią w ich ekskluzywność, więc mają torby z kuponami szczęścia, które wypisały sobie w domu. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są pewni siebie, wydaje im się, że planeta obraca się nie wokół Słońca, ale wokół nich. I wiesz co? To działa. Zamiast powstrzymywać przesadnie pewne siebie Lwy, wszechświat im służy, czyniąc je prawdziwymi ulubieńcami losu.

Wagi

Główną cechą tego znaku zodiaku jest charyzma. A gdzie jest charyzma, jest szczęście. Waga ma talent dla każdego i zawsze, więc nawet jeśli chuligani spotkają ich wieczorem w zaułku, Waga będzie mogła wyjść i „pozostać przyjaciółmi” z intruzami.

Jak wyglądają identyczne czworaczki 11 lat później. Wyjątkowe niemowlęta

Jednak Waga powinna nauczyć się zarządzać swoim szczęściem, poprawnie formułować pragnienia i nie wątpić w nie. Może wtedy będą mieli szczęście „w wielkim stylu”.

Strzelec

Strzelec ma szczęście w życiu, więc reszta może tylko zazdrościć. I tutaj nie musisz iść do wróżki - ten znak zodiaku znajduje się pod auspicjami Jowisza, zwanego „planetą wielkiego szczęścia”. Wszystko, czego wymaga się od Strzelca, to po prostu chcieć. Ale muszą też jaśniej wyrażać swoje pragnienia. W przeciwnym razie „Chcę nowej pracy” może skutkować powołaniem na stanowisko kierownika hurtowni warzyw.

Wodnik

Wodniki są ulubieńcami losu, ale nie tylko w ten sposób, ale, jak mówią, zgodnie z ich pustyniami. Są to uczone osoby, które myślą nieszablonowo i wiedzą, jak kompetentnie zarządzać posiadanymi informacjami. Inną cechą charakterystyczną tego znaku zodiaku jest hazard. To właśnie Wodnicy często wygrywają na loterii, a wygrywaliby jeszcze częściej, gdyby pamiętali: aby szczęście Cię znalazło, musisz kupić los na loterię. A przynajmniej po prostu wstań z kanapy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com