Ale gwiazdy mogą być świetną wskazówką w komunikacji z płcią przeciwną. Jak mówią, ostrzeżony oznacza uzbrojony. Baran będzie cię trapił skandalami, a Lew egoizmem.

Jakie znaki zodiaku zawsze mają szczęście

Skorpion

Mężczyźna - Skorpion zaczaruje, a potem zaaranżuje takie „słodkie życie”, że ani jedna komórka nerwowa nie pozostanie przy życiu. On sam nie zdaje sobie sprawy, że jego prawdziwym celem w związku jest „przekształcenie” ukochanej kobiety według własnego wzorca.

Koziorożec

Popularne wiadomości teraz

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Na mężczyznę Koziorożca nie ma żadnych skarg, z wyjątkiem jednego - oczekuje zbyt wiele od swojej ukochanej kobiety. Główną cechą tego znaku zodiaku jest dokładność. Ale czasami jego żądania są wyraźnie zawyżone i nie do końca adekwatne.

Byk

Dopóki Byk nie będzie przekonany o szczerości uczuć ukochanej, będzie ją podejrzewał o niewierność i nieuczciwość. Nie będzie mówić o swoich podejrzeniach, ale będą w powietrzu, zatruwając związek. Istnieje wyjaśnienie tej paranoi. Dla Byka każda kobieta jest jedyną, z którą myśli o małżeństwie.

Strzelec

Głównymi cechami tego znaku zodiaku są zmienność i frywolność. Ciągną do końca, w tym w tak palącym problemie, jak małżeństwo. Ale nawet z pieczątką w paszporcie jego ukochana kobieta nie powinna się relaksować. Strzelec szybko się zapala, ale równie szybko traci zainteresowanie. Zdrada nie jest ich mocną stroną, ale jeśli przestaną kochać lub na horyzoncie pojawi się inna kobieta, natychmiast wystąpią o rozwód.

Znaki zodiaku, które nie muszą bać się choroby

Lew

Trudno znaleźć w kręgu zodiakalnym taki samolubny znak jak Lew. Jest uroczy, hojny, ale dokładnie do momentu, gdy jego ukochana kobieta go chwali i zaspokaja każdą zachciankę. Gdy tylko przestanie to robić, Lew znajdzie sobie kolejnego „fana”.

Baran

Baranom sporo brakowało na pierwszym miejscu w naszym anty-rankingu. Główną cechą tego znaku zodiaku jest drażliwość. Oprócz wszystkiego Baran jest również przerażająco zazdrosny. Dlatego zazdrość i skandale są plagą Barana i wszystkich kobiet, które decydują się na wybranie mężczyzny tego znaku zodiaku na partnera życiowego.

Ryba

Ryby są obojętne na wszelkiego rodzaju zawody, ale w tej ocenie zasługują na pierwsze miejsce. Zgodnie z dobrze znanym fizycznym prawem przeciwieństw, emocjonalnych mężczyzn spod znaku Ryb pociągają najczęściej „ziemskie” kobiety. W takich parach kobieta naciska, a mężczyzna pochyla się i wydaje się, że oboje powinni być szczęśliwi, ponieważ znaleźli brakującą połowę. Ale w praktyce pod jarzmem wzajemnych wyrzutów łódź rodzinna schodzi na dno.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com