Z moją byłą żoną pobraliśmy się, gdy miałem 21 lat, a ona 19. Bardzo się kochaliśmy. Wszystko widzieliśmy i czuliśmy. Minęły lata, a nasza miłość zniknęła.

Chociaż teraz dopiero zdaję sobie sprawę, że to nie była miłość, ale przyciąganie, krótkotrwałe przyciąganie. W okresie kłótni z żoną minuta po minucie poznałem inną dziewczynę.

W tym roku kończę 50 lat. Moja druga żona ma 26 lat, była młoda i głupia, dlatego pewnie wszędzie szukała miłości. Z moją byłą żoną pobraliśmy się, gdy miałem 21 lat, a ona 19. Bardzo się kochaliśmy.

Wszystko widzieliśmy i czuliśmy. Minęły lata, a nasza miłość zniknęła. Chociaż teraz dopiero zdaję sobie sprawę, że to nie była miłość, ale przyciąganie, krótkotrwałe przyciąganie. W okresie kłótni z żoną minuta po minucie poznałem inną dziewczynę.

Na początku to był raj. Gotowała pyszne posiłki, dbała o mnie, pieściła i opiekowała się mną. Żadnych wrzeszczących dzieci, żadnych kłótni, żadnych skarg. Rodzinna sielanka! Czas wszystko zmienił.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Wracałem z pracy i zastawałem dom brudny, pusty, a żonę często nieobecną. Zaczęła znikać nawet w nocy. Trwało to bardzo długo. Mówiąc dokładniej, mieszkaliśmy razem przez rok, ale wydawało mi się to wiecznością.

Pewnego dnia straciłem panowanie nad sobą i powiedziałem, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, będę musiał ją zostawić. Sama mnie zostawiła. Nazwała mnie starym dębem, co przy okazji było bardzo obraźliwe.

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, co straciłem. Zrujnowałem własne szczęście. Teraz bardzo tęsknię za rodziną, dzwonię do żony, proszę, żeby mi wybaczyła i dała szansę na poprawę, ale ona po prostu mnie odsyła, nawet nie próbując wysłuchać.

Pisaliśmy również o: Dziadek Andrzej rzekomo stracił pieniądze ze sprzedaży domu, aby sprawdzić uczciwość swoich dzieci. I tak to się skończyło

Może zainteresuje: Moja teściowa wyrzuciła mnie i moje dziecko z mieszkania, kiedy mój mąż wyjechał w podróż służbową

Przypominamy o: Teściowa postanowiła mnie wyrzucić i wyrzuciła moje rzeczy przez okno. Dobrze, że mój mąż wrócił tego dnia wcześniej z pracy i wszystko zobaczył