Mój chłopak i ja mieszkaliśmy w mieszkaniu jego matki.

Anna chciała, żeby jej syn ożenił się z wybraną przez nią dziewczyną, ale Adam jej nie słuchał. Teściowa czepiała się każdego mojego ruchu. Trwało to do czasu, gdy dziadek zamieszkał z moimi rodzicami.

Dał mi w prezencie swoje mieszkanie. Razem z mężem wyremontowaliśmy mieszkanie, odświeżyliśmy meble i wprowadziliśmy się. Jednak matka Adama nie uspokoiła się. Teraz przyszła do mojego mieszkania i rządziła mną.

Mówiła mojemu synowi, że jestem okropną żoną i gospodynią domową. To dlatego, że lubiła córkę swojego przyjaciela i oszczędzała ją dla swojego syna. A on poszedł dalej i ożenił się ze mną.

Adam i ja pobraliśmy się w tajemnicy przed moją matką. Usłyszała jednak plotki i przyszła do urzędu stanu cywilnego z prezentem. Wieńcem pogrzebowym. Chcieliśmy spędzić miesiąc miodowy nad morzem.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Anna powiedziała, że jedzie z nami, a my udawaliśmy, że się zgadzamy. Teściowa myślała, że wyjeżdżamy za tydzień. Ale lot był wieczorem następnego dnia. Więc wyjechaliśmy, a ona nawet nie wiedziała, dokąd jedziemy.

Jest wiele takich historii. Kiedyś mój mąż był w pracy. Wróciła do domu i zaczęła wyrzucać moje rzeczy przez okno. Dobrze, że mój mąż wrócił tego dnia wcześniej do pracy i wyrzucił moją matkę z naszego domu.

Zniknął na dwa miesiące, ale pojawił się ponownie, gdy Adam wyjechał w podróż służbową. Nie mogłam jej zmusić do odejścia. Groziła mi i zażądała, abym przekazał jej mieszkanie. Zadzwoniłam do taty i brata.

Przyjechali, pani Anna była zajęta szukaniem dokumentów i nawet tego nie zauważyła. Ojciec był tak wściekły, że zadzwonił na policję. Zaczęła nas obrażać różnymi słowami. Napisałem przeciwko niej oświadczenie. Zmieniliśmy zamki. Mieliśmy córkę. Po tym wydarzeniu mój mąż przestał kontaktować się z matką. Sprzedała dom i gdzieś zniknęła....

Pisaliśmy również o: Mój mąż nie wierzył, że teściowa znęca się nade mną, kiedy był w pracy. Jeden incydent pomógł mu otworzyć oczy

Może zainteresuje: Moja teściowa wyrzuciła mnie i moje dziecko z mieszkania, kiedy mój mąż wyjechał w podróż służbową

Przypominamy o: Teściowa przyjechała nas odwiedzić i zaczęliśmy ją zabawiać na wszystkie możliwe sposoby. Ale zanim zrobiła coś, co wywołało burzę