Kiedy wyszłam za mąż, mój mąż Adam powiedział, że koniecznie powinniśmy pojechać do domu jego matki na wsi, żebym mogła zobaczyć jego dom i miejsce, w którym spędził dzieciństwo.

Zgodziłam się, ale tylko pod warunkiem, że zatrzymamy się w hotelu. Wstydziłam się nocować u teściowej, nie chciałam robić jej wstydu, a poza tym bałam się. Moja teściowa przywitała nas dobrze, upiekła nam wiele smakołyków.

Ale była zła, że nie zostaliśmy z nią. Kazała mi obiecać, że następnym razem na pewno zatrzymamy się u niej.

Potrząsnęłam tylko głową, ponieważ wiedziałam, że następny raz nie nastąpi wystarczająco szybko. Zostaliśmy na chwilę i wróciliśmy do domu. A mój mąż ma starszą siostrę, która ma już dwójkę dzieci. Nadeszło lato, a moja teściowa stęskniła się za wnukami i postanowiła przyjechać do stolicy na 10 dni.

Adam i ja spotkaliśmy się z nią i zabraliśmy ją do domu jej siostry. Zdecydowała się zostać z córką, ponieważ jej mieszkanie jest duże i może spędzać więcej czasu z wnukami. Nasz program rozrywkowy dla teściowej był intensywny.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Pierwszego dnia siostra Adama ugotowała duży obiad dla całej naszej rodziny. Drugiego dnia zabraliśmy teściową na spacer po mieście, do różnych zabytków i ciekawych miejsc.

Zabraliśmy ją do parków, kin, kawiarni. Kiedy Adam i ja pracowaliśmy, ona opiekowała się wnukami. A ostatniego dnia jej pobytu siostra mojego męża ponownie zebrała wszystkich w swoim domu, zjedliśmy obiad, a następnego ranka zabraliśmy teściową na dworzec kolejowy.

Zaledwie kilka dni później dostałam wiadomość, że teściowa była na mnie bardzo zła, nie chciała nawet rozmawiać ze mną przez telefon. -"Adam, o co chodzi? Czy zrobiłem coś, co uraziło twoją matkę lub powiedziałem jej coś w tych dniach?" - Chodzi o to, że nie zaprosiłeś jej do siebie, więc jest zdenerwowana. -Ale mamy jednopokojowe mieszkanie, a ona odwiedza swoje wnuki, więc nie chciałem jej rozpraszać.

Pisaliśmy również o: Kiedy mój ojciec przyprowadził moją macochę Annę do domu, nie mogłam sobie wyobrazić, jak zmieni ona moje życie

Może zainteresuje Cię to: Kiedy matka Piotra przypomniała synowi o Marcie, ten gwałtownie wstał od stołu i wyszedł

Przypominamy o: Polska pogrążona jest w żałobie. Odeszła aktorka serialu "Czterej pancerni i pies" w wieku 87 lat