Rzadko udawało mu się wyjechać do wioski, w której spędził dzieciństwo.

Rodzice chłopaka regularnie odwiedzali jego babcię i pomagali jej, ale chłopak po prostu nie miał wystarczająco dużo czasu, zwłaszcza biorąc pod uwagę znaczną odległość do domu babci.

Gdy tylko młody człowiek miał okazję, natychmiast kupił bilety i udał się do domu babci.

Kiedy jednak dotarł na miejsce, był bardzo zmartwiony. Babcia była chora, a jej dom był w strasznym stanie. Wnuk natychmiast zdecydował, że nie można tego tak zostawić.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Konieczne były pilne naprawy, w końcu ten dom był częścią jego wspomnień. Facet wziął krótki urlop, wynajął profesjonalną ekipę i zaczął realizować swoje plany.

Wpadł na pomysł, aby powiększyć przestrzeń w domu i zainstalować łazienkę wewnątrz, ponieważ poprzednia znajdowała się tylko na zewnątrz, co było niedogodnością dla starszej babci.

Ponadto ekipa remontowa wymieniła dach i elewację budynku.

Chłopiec postanowił, że będzie częściej odwiedzał swoją ukochaną babcię i zapewni jej wszelkie niezbędne wsparcie.

Pisaliśmy również o: Po porodzie pielęgniarki były zaskoczone. Kiedy pokazały dziecko młodej matce, ta odwróciła wzrok

Może zainteresuje: Polskę obiegają nieoczekiwane wieści o Beacie Tyszkiewicz. Zniknęła na tak długo, a teraz wraca z niespodziewaną niespodzianką

Przypominamy o: Pani mąż ma syna Michała, który jest w sierocińcu. Niedawno otrzymałam taki telefon