Mithun Chakraborty to znany na całym świecie indyjski aktor. Jego kariera sięgała lat 80. XX wieku. Najbardziej znany film, w którym grał główną rolę, uważany jest za „Disco Dancer”. Było wiele takich prac. Wszystkie dziewczyny oszalały na jego punkcie. Był kochany nie tylko ze względu na charyzmę, ale także ze względu na swój niezwykły wygląd.

Górny opatrunek do soczystych, mięsistych pomidorów

Indyjski aktor Mithun Chakraborty

Mithun jest uważany za gwiazdę kina indyjskiego. Zagrał w ponad 350 filmach. Mithun Chakraborty jest jedynym aktorem tego poziomu. Małą dziewczynkę znaleziono w koszu na śmieci, w którym rzucili ją rodzice. Została znaleziona przez przechodzących ludzi i zabrana do szpitala, gdzie udało jej się wydostać.

Indyjski aktor adaptował córkę

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Cała India mówiła o tej historii. Mithun i jego żona natychmiast postanowili zabrać dziewczynę na wychowanie. Ponadto marzyli o córce. Proces adopcji nie był łatwy. Ale w końcu mają jeszcze jedną osobę w rodzinie.

Trzy znaki zodiaku będą wyjątkowo szczęśliwe w lipcu 2020 r

Z biegiem lat dziewczyna zmieniła się w prawdziwe piękno. Dzisiaj Dishani ma 23 lata, jest studentką i zamierza zostać aktorką. Próbowała już w kinie. To prawda, że ​​były to tylko drugorzędne role. Ale jest bardzo utalentowana i ma wspaniałą przyszłość, a jej talent i niezwykły wygląd na pewno będą poszukiwane w branży filmowej. A Mithun jest dumny ze swojej córki i zawsze wspiera ją we wszelkich przedsięwzięciach.

Dorosła córka indyjskiego aktora

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com