Po woli zaczyna się wielkie przygotowanie świątecznych potraw, śpiewania kołed i ubieranie choinek. Ten czas naprawdę jest bajkowym. Polska aktorka Małgorzata Kożuchowska ten czas zdecydowała na tracić marno. Gwiazda przyszła na wigilijne spotkanie w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. 

Kazimierz Marcinkiewicz był złapany z nową kobietą

Co roku takie wydarzenie, można powiedzieć, jest obowiązkowe, i polskie gwiazdy z wielką przyjemnością go odwiedzają. 

Małgorzata Kożuchowska na ciepłym powitaniu

Małgorzata Kożuchowska

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Mrowisko

"Jestem we wspaniałym miejscu. To Dom Aktora Weterana w Skolimowie. Jest tutaj wspaniała, świąteczna atmosfera, ale przede wszystkim są tutaj cudowni ludzie. Miło tu być" - powiedziała Kożuchowska. 

Do Skolimoma tak samo przyjechali i inne powszechnie znane gwiazdy, takie jak:  Teresa Lipowska, Magdalena Zawadzka, Joanna Kurowska  oraz Ewa Ziętek. 

Joanna Kurowska podzieliła się swoim radosnym z zdjęciem w Instagram.

Joanna Kurowska i jej zdjęcie w Instagram

"Odbyła się WIGILIA W SKOLIMOWIE w domu aktora weterana. Było wzruszająco i wcale nie przeszkadzało że o 12.00 w południe gruchnęło ,, WŚRÓD NOCNEJ CISZY". Na nowo zrozumiałam znaczenie zjawiska CZUŁOŚCI o której tak pięknie OLGA TOKARCZUK" - podpisała polska aktorka. 

Na foto naprawdę widać, jaki był ciepłe i przyjemne powitanie. 

Agnieszka Starak-Woźniak pojawiła się w nowej fryzurze. Wygląda bardzo pięknie!

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że raczej trudno przeczytać czy zobaczyć szczery wywiad z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka, która zachwyca swoim stylem i niesamowitą urodą, jedynie na Instagramie od czasu do czasu zdecydowała się co nieco uchylić swojego życia.  Tym razem stało się inaczej. Nie wiemy, czy to za sprawą odpowiedniego dziennikarskiego podejścia, czy po prostu Małgosia chciała wreszcie wykrztusić z siebie to wyznanie, ale „Viva!” ukazała właśnie naprawdę szczery wywiad z gwiazdą. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com