Były polski premier Kazimierz Marcinkiewicz po głośnym rozwodzie ze swoją żoną Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz zaczął swoje życie w inny sposób! I widać, że idzie mu bardzo dobrze. 

Agnieszka Starak-Woźniak pojawiła się w nowej fryzurze. Wygląda bardzo pięknie!

Ostatnio pojawił się w jednym z centrów handlowych w Warszawie z przyjemną nieznajomą i dwoma chłopakami. Na zdjęciach widać, że Marcinkiewicz jest bardzo radosny i uśmiechnięty. Czy ta kobieta, to nowa miłość polskiego polityka?

Marcinkiewicz ma nową miłość?

Miła nieznajoma razem z Kazimierzem Marcinkiewiczem

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Tą informację udało się dowiedzieć Faktu.24 i rzeczywistość okazała się nieoczekiwaną. W rozmowie powiedział, że ta koleżanka była ze swoim chłopakiem. Do tego jeszcze dodał, że po nieudanym małżeństwie czuje siebie bardzo dobrze:

"Byłem, jestem i będę szczęśliwym oraz radosnym człowiekiem. Świat i ludzie są zbyt wspaniali, by marnować swoje chwile"

Polski polityk Kazimierz Marcinkiewicz w dzisiejszych czasach płaci alimenty swojej byłej partnerce Izabelie Olchowicz w wysokości 4000 tys. zł. Jakoś w rozmowie z Pudelkiem kobieta powiedziała, że jest zadowolona z wyroku sądu.

"Cieszę się, że sąd uznał alimenty, przez co okazał zrozumienie dla mojej sytuacji zdrowotnej, która zmniejszyła moje możliwości zarobkowe, które kiedyś były na wysokim poziomie. Będę mieć zaspokojone główne potrzeby, dach nad głową, a to pozwoli mi teraz myśleć o innych rzeczach" - powiedziała ona.

Niepokojące doniesienia w sprawie zdrowia Margaret

Przypominamy, że pod koniec 2014 roku Izabela Olchowicz miała wypadek. Uderzyła się w samochód. Po tym otrzymała wstrząs mózgu i częściowe uszkodzenie kręgów szyjnych. Wystąpił też lekki paraliż od barku, aż do palców lewej ręki. Co w dzisiejszych czasach nie pozwała jej normalnie funkcjonować. Sama para rozstała się w 2015 roku. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com