Po tym strasznym wydarzeniu, które zdarzyło się u Agnieszki Starak-Woźniak, kobieta przestała publicznie się pokazywać i udziełać różnych wywiadów. Gwiazda całkowiecie się zamknęła i zrezygnowała nawet z pracy w programie Ameryka Express, gdzie ciągłe była prowadzącą. Już stało wiadomo, kto zastąpi jej miejsce. O tym więcej czytaj w naszym artykułe. 

Edyta Górniak została zatrzymana przez policję

Polska prezenterka Agnieszka Starak-Woźniak

Po śmierci męża Piotra Staraka, Agnieszka jeszcze długo nie pojawiała się w sieciach społecznościowych, aż dopóki nie wystawiła post w swoim Instagram, gdzie podziękowała wszystkich za wspieranie w ten trudny dla niej czas. 

Póżniej zdecydowała się udzielić pierwszy swój wywiad telewizyjny w programie Dzień dobry TVN, gdzie opowiadała o swoim uczestnictwie w filmie swojego męża, którego nie zdąrzył skończyć "Ukryta gra".

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Ostatnio pojawiła się w wernisażu "Realizm istotny", organizowamy przez swoich teściów, Annę Woźniak-Starak i Jerzego Staraka. Gwiazda ubrała długą, czarną sukienkę, na którą nałożyła takiego samego koloru marynarkę. Natomiast poszczegółną uwagę zwrócono na jej fryzurę. Codziennie Agnieszka ma wyprostowa włosy, a na ten raz one byłi delikatnie zakręcone. Musimy sie przyznać, że polska celebrytka wyglądała bardzo zjawiskowo i taka niewielka zmiana bardzo dla niej pasuje.

Agnieszka Starak-Woźniak ma nową fryzurę

Agnieszka Starak-Woźniak wyszła w świat

 Poznaliśmy ulubioną parę show-biznesu

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Starak-Woźniak otrzymała nowe miejsce pracy.  Media rozpisują się również o ważnych decyzjach, jakie od Nowego Roku zamierza wcielić w życie znana dziennikarka. Oficjalnie wiadomo, że wraz z początkiem Roku Agnieszka rozpocznie pracę w radio. Prezenterka otrzymała swój program, który porusza przede wszystkim tematy bliskie kobietom. O tym więcej czytaj w naszym artykułe.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com