Po strasznej tragedii, która zdarzyła w życiu dziennikarki Agnieszki Starak-Woźniak, kobieta zrezygnowała z kariery w telewizji i przestała pojawiać się w polskim show-bisnesie. Jedynie, była zaangażowana w premierę filmu swojego męża Piotra Woźniaka Ukryta gra. Fani celebrytki nie ukrywają tego, że bardzo czekają na to, aby ponownie zobaczyć Agnieszkę w ulubionym przez nich programie Ameryka Express. Czy w końcu Agnieszka Woźniak powróci do swojej pracy? Doczekamy się jej w roli prowadzącej?

Psy i dziecko w jednym domu. Jak poradziła sobie Joanna Krupa?

Agnieszka Starak-Woźniak

Premiera nowego sezonu show Ameryka Express startuje wiosną 2020 roku. Będzie to druga edycja przygód w Ameryce, i już czwarta programu. Prowadzącą była Agnieszka Starak-Woźniak. Czy nadał ją będzie? W roli prowadzącej sprawdzi się Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji show Agent Gwiazdy i ekspertka kulinarna w kuchni Dzień Dobry TVN. Jej menadżerka ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

Prezenterka Daria Ładocha

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

"Daria aktualnie przebywa na wakacjach w Azji. Na tę chwilę nie możemy potwierdzić udziału Darii w programie. Jeśli coś się zmieni na sto procent was poinformuję" - powiedziała menadżerka Ilona Franczyk.

No cóż, zobaczymy pierwszy odcinek tą wiosną w 2020 roku!

Marcelina Leszczak pokazała swoja nową fryzurę

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Starak-Woźniak ma swojego ochroniarza. Polska dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża już nieczego się nie boi. Najstraszniejsza tragedia w jej zyciu, niestety, ale już się zdarzyła. Ale poza tym, z znaną dziennikarką zawsze chodzi ochroniarz. Kiedyś mężczyzna nie opuszczał nie na żadny krok od siebie Piotra Woźniaka, a w dzisiejszych czasach pilnuje Agnieszkę. O tym czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com