Po strasznej tragedii, która zdarzyła w życiu dziennikarki Agnieszki Starak-Woźniak, kobieta zrezygnowała z kariery w telewizji i przestała pojawiać się w polskim show-bisnesie. Jedynie, była zaangażowana w premierę filmu swojego męża Piotra Woźniaka Ukryta gra. Fani celebrytki nie ukrywają tego, że bardzo czekają na to, aby ponownie zobaczyć Agnieszkę w ulubionym przez nich programie Ameryka Express. Czy w końcu Agnieszka Woźniak powróci do swojej pracy? Doczekamy się jej w roli prowadzącej?

Psy i dziecko w jednym domu. Jak poradziła sobie Joanna Krupa?

Agnieszka Starak-Woźniak

Premiera nowego sezonu show Ameryka Express startuje wiosną 2020 roku. Będzie to druga edycja przygód w Ameryce, i już czwarta programu. Prowadzącą była Agnieszka Starak-Woźniak. Czy nadał ją będzie? W roli prowadzącej sprawdzi się Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji show Agent Gwiazdy i ekspertka kulinarna w kuchni Dzień Dobry TVN. Jej menadżerka ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

Prezenterka Daria Ładocha

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

"Daria aktualnie przebywa na wakacjach w Azji. Na tę chwilę nie możemy potwierdzić udziału Darii w programie. Jeśli coś się zmieni na sto procent was poinformuję" - powiedziała menadżerka Ilona Franczyk.

No cóż, zobaczymy pierwszy odcinek tą wiosną w 2020 roku!

Marcelina Leszczak pokazała swoja nową fryzurę

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Starak-Woźniak ma swojego ochroniarza. Polska dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża już nieczego się nie boi. Najstraszniejsza tragedia w jej zyciu, niestety, ale już się zdarzyła. Ale poza tym, z znaną dziennikarką zawsze chodzi ochroniarz. Kiedyś mężczyzna nie opuszczał nie na żadny krok od siebie Piotra Woźniaka, a w dzisiejszych czasach pilnuje Agnieszkę. O tym czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com