O modelce Joanny Krupy w ostatnich czasach stało zbyt głośno, a wszystko z tego powodu, że ona urodziła świetną córeczkę Asha-Leigh Nunes. Wszędzie publikują wiadomości z nią związane. Gwiazda przyznaje się, po narodzeniu dziecka jej życie całkowiecie się zmieniło. Na pierwszym miejscu teraz dla niej jest takie pojęcie, jak macierzyństwo. I Joanna stara się zrobić wszystko, aby byc dla swojej córki dobra mamą. 

Joanna Krupa z córką

Tomasz Siekielski zachwycił swoją metamorfozą!

Od niedawna w swoim wywiadzie w Dzień dobry TVN, celebrytka podzieliła się powiadomieniem o tym, jak radzi sobie jednakowo i z małym dzieckiem, i ze ulubionymi psami. Przypominamy, że Joanna Krupa jest założyciełem fundacji CHWDP - Chcę Wam Dać Psa! Dlatego ona nie mogła całkowicie zapomnieć o swoim zwierzakach. Sama siebie nazywa "psią mamą". I teraz powstaje pytanie, jak te sami znakomite psy odreagowali na pojawienie nowego członka rodziny?

Kto zastąpi Margaret na The Voice of Poland?

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Joanna Krupa

"Jak była w szpitalu z nią, Douglas przyniosł jej mały blękiet czy coś, co miało jej zapach, żeby po malutki czuć, że to inny zapach. Jak przyszła do domu, to tak kilka dni jeszcze razem nie była z nimi. Po malutku przychodziły do domu" - powiedziła Krupa.

jeszcze dodała:

"Na początek tylko ją wąchali i tyle, więcej się ją nie interesowali, a jak zaczynała plakać, to wtedy też zaczynali interesować. I ja się przyznam, że ich traktuje jak zawsze. Ja wiem, że niektóre rodzice wymyślają sobie, że piesek nie może być obok dziecka. Serce by mi pękło, gdybym musiała je traktować inaczej, że nie mogłyby być koło mnie, bo jestem z dzieckiem"

Jaką macie opinię na ten temat?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa przygotowała pokój dla córki. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa - polska prezenterka, która zamieszkała w Los Angeles pokazała zdjęcie swojej córki. Dla magazynu People, Krupa przyznała się, że ma świetną pielęgniarkę, która bardzo dobrze radzi sobie z jej dzieckiem. Dzięki której życie Krupy nie jest jak zwykle życie polskiej matki. Ona pozwała sobie spać spokojnie całą noc, wiedząc przy tym, że dziecko jest w niezawodnych rękach.  

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com