The Voice of Poland jest jednym z ulubionych programów dla polskich widzów. Program nabrał wielką popularność i chwali się dużym ilością oglądalności. Wśrod jurorów słynna piosenkarka Margaret niestety musi na jakiś czas zawiesić swoją karierę, która dla niej wymaga dużo czasu i energii. 

Ewa Farna pokazała swojego małego synka

Margaret

"Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową - napisała jakiś czas temu w sieci gwiazda.

Kto zastąpi Margaret?

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Teraz powstaje pytanie, kto jej zastąpi? Wybór padł na Natalię Nykiel – finalistkę tego właśnie programu z 2012 r. Gwiazda wielką słąwę zdobyła dzięki temu samemu Voice of Poland i odrazu polubiła się publiczności. Natomiast we wrześniu Nykiel zapowiedziała, że zawiesza karierę muzyczną ze względu na studia w Portugalii. Dalej sugerują, że mogą przyjść Edyta Górniak,   Patrycja Markowska czy Justyna Steczkowska? Oficjalnie informacja nie została podtwierdzona. No cóż, będziemy śledzić za tym na bieżąco.

Ewa Chodakowska zaskoczyła swojego ojca

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Edyta Górniak pozuje z międzynarodową gwiazdą. Edyta Górniak przyzwyczaiła nas do kontrowersji, które uwielbia. Piosenkarka także bez krzty zażenowania opowiada o swoim życiu prywatnym także w jej obecnym programie „My Way”, który teoretycznie opowiada o nauce jazdy. Szczegółowo czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com