Ewa Chodakowska jest znaną polska fitness trenerką. Ciężko pracując, gwiazda teraz ma wszystko co chcę, a właśnie sukces i pieniądz. Także, Chodakowska wchodzi do rankingu najbogatszych kobiet w Polsce. 

Anne Hathaway urodziła drugie dziecko

Wszystkie te rzeczy, to oczywiście jest super, ale najwazniejsze dla gwiazdy jest rodzina, o której ona nigdy nie zapomina i zawsze udzieła jej ogromnej uwagi.  Tak na przyklad, od niedawna zdecydowała zrobić dla swojego ojca przednoworoczny prezent, a właśnie podarować auto. W swoim Instagram celebrytka pokazała szczęśliwe zdjęcie rodzinne, podpisując:

"Wprawdzie mojemu Tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny, wymarzonym samochodem Taty ZNIKNĘŁY na chwile JEGO OCZY... moje tez... zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił „MIEĆ” ma tylko sens,kiedy POTRAFISZ SIĘ TYM DZIELIĆ z innym. Jeśli idziesz na samą górę, upewnij się, że nie zapominasz po drodze o tych NAJWAŻNIEJSZYCH .. Urzędowanie na szczycie w POJEDYNKĘ, może okazać się wyjątkowo SMUTNE .. I nie zrozum mnie źle... tu najmniej chodzi o robienie prezentów materialnych.. CZASEM ZEYKŁE: CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIC .. to najpiękniejszy prezent"

Ewa Chodakowska ze swoja rodziną

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Ewa Chodakowska i jej rodzina

Klaudia El Dursi nową gwiazdą TVN-u

Wcześniej Chodakowska otwaro powiedziała, na co cierpią jej ojciec i matka? Ojciec ponad 20 lat wałczy z ciężką chorobą, a matka przeżyła nawet kliniczną śmierć. Więc gwiazdy tak samo zmagają się z różnymi poważnymi problemami w życiu. Głównie jest to, aby zawsze byc obok swoich blizkich i ważnych ludzi! Jak wam prezent Ewy Chodakowskiej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com