Anne Hathaway hollywódzka aktorka, znana z takich filmów, jak Diabeł ubiera się w Prady, Les Miserables. Nędznicy czy Pamiętnik księżniczki urodziła drugiego dziecka. Jej męża Adama Shulmana było zauważono na spacerze w Connecticut , gdzie on trzymał w rękach nosidełko owinięte kocykiem niemowlę. Obok z nim szła sama Anne, trzymając za rękę swojego dorosłego dziecka. Przypuszczalnie gwiazda urodziła się kilka tygodni temu. Dowodem na to jest również to, że ostatnio Hathaway nie pojawiła się publicznie, nawet pomijając premierę swojego nowego filmu „Ciemne wody”, który miał miejsce 13 listopada. Na temat narodzin dziecka, sama gwiazda nic nie skomentowała. Płeć dziecka niewiadoma. 

Agnieszka Kaczorowska udostępniła zdjecie ze swoją mamą

Anne Hathaway urodziła drugiego dziecka

Przypominamy, że Anne Hathaway miała problem z tym, aby wejść w ciążę. Aktorka przeciwstała się z problemem niepłodności.

„Kiedy nie mogłem zajść w ciążę, a ktoś w tym czasie poinformował mnie, że spodziewa się dziecka, było to bolesne. Rozumiałem, że powinienem być szczęśliwy dla innych, ale wydawało mi się, że wszyscy mówią o ciąży, która mnie skrzywdzi. Nie byłam w stanie zrozumieć, co się dzieje, i we wszystkim obwiniałam tylko siebie i swoje ciało - przyznaje aktorka.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Anne Hathaway

Tak samo dodała:

„Nie jesteśmy przyzwyczajeni do mówienia o trudnościach, publikując na Instagramie tylko szczęśliwe chwile z naszego życia, nie zawsze rozumiejąc, jak może to zranić kogoś przez przypadek. Kiedy mówiłem o tym, że nie mogłem zajść w ciążę przez długi czas, wielu mi to napisało przeszedłem przez to i doskonale mnie rozumieją. Wiem, że na świecie wciąż są tysiące kobiet, które próbują zajść w ciążę. Chcę powiedzieć wszystkim: nie bój się, jestem z tobą!"

Basia Kurdej-Szatan powiedziała, jak będzie obchodzić święta

My to życzymy zdrowia obu dzieciom aktorki!

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na kolezanka.com