Agnieszka Kaczor - polska znana tancerka, od niedawna urodziła świetną dziewczynkę - Emilię. Ze swoim mężem Maciejem Pelą, gwiazda aktywnie wychowuje dziecko. W swoim Instagram celebrytka ciągle dzieli się z fanami swoim codziennym życiem nie tylko jak znana osoba telewizyjna, ale, jak i dobra mamusia, która stara się częściej spędzać czas ze swoją córką Emilją. Widać, jak opiekuje się dzieckiem, tutaj ona przytyła ją, a tam bawi się z dzieckiem. Poza tym podpisuje zdjęcia słodkimi słowami z pełną uczciwej miłości.

Agnieszka Kaczorowska z córką

Czy TVP zdecyduje się na transmisję wręczenia Nobla Oldze Tokarczuk?

W macierzyństwie jej pomaga nie tylko jej słynny mąż Maciej, a i dobra matka, zdjęciem z która, Agnieszka podzieliła się w Instagram.


Agnieszka Kaczorowska ze swoją mamą

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

"Instytucja #BABCIA to najlepsza instytucja na świecie. Zgadzacie się ze mną? Taka refleksja po poniedziałku - po pierwszym dniu baaaaardzo pracowitego tygodnia...Dziękuję Mamuś " - podpisała ona.

Fani tancerki nie mogli nie napisać dobre komentarzy pod tym zdjęciem:

"Pani Babcia rządzi! Babcia to istne błogosławieństwo, babcia to najlepszy wynalazek na świecie"

Agnieszka Kaczorowska ze swoją córką Emilją

Miss Polski 2019 wyjawiła, czy ma chłopaka

Agnieszka Kaczor jest bardzo podobna do swojej matusi i razem one wyglądają błyskawicznie.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Basia Kurdej-Szatan będzie obchodzić święta. Święta powoli się zbliżają. Polskie gwiadzy przygotowują się do tego momentu bardzo poważnie. Ze swoją ukochaną publicznością dzielą się swoimi pomysłami, procesem przygotowywania i innymi ciekawymi rzeczami. Polska aktorka Basia Kurdej-Szatan nie jest wyjątkiem. W swoim wywiadzie z Jastrzab, gwiazda podzieliła się gdzie, jak i z kim spędzi Boże Narodzenie. O tym więcej czytaj tu.

Więcej ciekawych pomysłów znajdziesz na kolezanka.com