Agnieszka Kaczor - polska znana tancerka, od niedawna urodziła świetną dziewczynkę - Emilię. Ze swoim mężem Maciejem Pelą, gwiazda aktywnie wychowuje dziecko. W swoim Instagram celebrytka ciągle dzieli się z fanami swoim codziennym życiem nie tylko jak znana osoba telewizyjna, ale, jak i dobra mamusia, która stara się częściej spędzać czas ze swoją córką Emilją. Widać, jak opiekuje się dzieckiem, tutaj ona przytyła ją, a tam bawi się z dzieckiem. Poza tym podpisuje zdjęcia słodkimi słowami z pełną uczciwej miłości.

Agnieszka Kaczorowska z córką

Czy TVP zdecyduje się na transmisję wręczenia Nobla Oldze Tokarczuk?

W macierzyństwie jej pomaga nie tylko jej słynny mąż Maciej, a i dobra matka, zdjęciem z która, Agnieszka podzieliła się w Instagram.


Agnieszka Kaczorowska ze swoją mamą

Popularne wiadomości teraz

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

"Instytucja #BABCIA to najlepsza instytucja na świecie. Zgadzacie się ze mną? Taka refleksja po poniedziałku - po pierwszym dniu baaaaardzo pracowitego tygodnia...Dziękuję Mamuś " - podpisała ona.

Fani tancerki nie mogli nie napisać dobre komentarzy pod tym zdjęciem:

"Pani Babcia rządzi! Babcia to istne błogosławieństwo, babcia to najlepszy wynalazek na świecie"

Agnieszka Kaczorowska ze swoją córką Emilją

Miss Polski 2019 wyjawiła, czy ma chłopaka

Agnieszka Kaczor jest bardzo podobna do swojej matusi i razem one wyglądają błyskawicznie.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Basia Kurdej-Szatan będzie obchodzić święta. Święta powoli się zbliżają. Polskie gwiadzy przygotowują się do tego momentu bardzo poważnie. Ze swoją ukochaną publicznością dzielą się swoimi pomysłami, procesem przygotowywania i innymi ciekawymi rzeczami. Polska aktorka Basia Kurdej-Szatan nie jest wyjątkiem. W swoim wywiadzie z Jastrzab, gwiazda podzieliła się gdzie, jak i z kim spędzi Boże Narodzenie. O tym więcej czytaj tu.

Więcej ciekawych pomysłów znajdziesz na kolezanka.com