Święta powoli się zbliżają. Polskie gwiadzy przygotowują się do tego momentu bardzo poważnie. Ze swoją ukochaną publicznością dzielą się swoimi pomysłami, procesem przygotowywania i innymi ciekawymi rzeczami. Polska aktorka Basia Kurdej-Szatan nie jest wyjątkiem. W swoim wywiadzie z Jastrzab, gwiazda podzieliła się gdzie, jak i z kim spędzi Boże Narodzenie:

"Mam plany, bo w tym roku wyjątkowo spędzimy ich z całą rodziną w górach. Tak że nie moge się doczekać. Zawsze spędzaliśmy święta w jednym domu albo w drugim domu, a teraz i moje rodzice będą, i teściowe, i moja siostra też, całą rodziną jedziemy do Nasolowego dwor (Zakopane) i tak się cieszę"

Polska aktorka Basia Kurdej-Szatan

Żona Sławomira pokazała zdjęcie bez stanika. Popłynęło wielkie rozczarowanie

Tak samo z wielką radością w sercu dodała:

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Bedziemy jeżdzić na nartach, będziemy sobą cieszyć, będziemy odpoczywać. Jestem przeszczęśliwa!"

Na takie wakacje można ciągle patrzyć zawistnem okiem. Oczywiście, życzymy Basie dobrych i bajecznych świąt!

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jakie ma plany na Boże Narodzenie w tym roku

Ewa Farna zrezygnowała z występów za wielkie pieniądzy. Dlaczego?

Wcześniej pisaliśmy o popularnych prezentach świątecznych.  Po raz kolejny najwięcej pieniędzy wydamy nie na zakup artykułów spożywczych potrzebnych do przygotowania świątecznych potraw, ale na prezenty. Bardzo często obdarowujemy bliskich prezentami, które mają być praktyczne, dlatego często wybieramy kosmetyki, szczególnie te ekologiczne i w 100 % naturalne. Drobne sprzęty elektroniczne, dobra książka, planszówki, skarpety, ciepłe czapki i rękawiczki zawsze będą dobrym pomysłem. O tym więcej możesz przeczytać tu.

Więcej ciekawych pomysłów znajdziesz na kolezanka.com