Magdalena Kajrowicz, żona piosenkarza Sławomira Zapały, najbardziej znanego z utworu Miłość w Zakopanem, nie raz przyznawała się w tym, że pokazywać swoją naturalność i nagość nie jest dla niej czymś wstydzącym. Na ten raz kobieta udostepniła zdjeciem w Instagram, gdzie ona prezentuje swoje opalone ciało bez stanika. Na sobie miała tylko dolną część ustroju kąpielowego. Oczywiście pojawiło się sporo serduzek jak i komentarzy.

Krzysztof Ibisz był widziany z byłą żoną. Miłość wróciła?

Żona Sławomira - Magdalena Kajrowicz

"Bosko, ale fajniej by było, jakbyś się odwróciła. Medal za odwagę. No widać, że bez foto shopu. Brawo za odwagę. Piękna i naturalna. Ogień"


Akurat są i ludzie, których dane zdjęcie wywołało sporo negatywu:

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!


"Nie ma się czym chwalić, nieładną ma figurę, a przede wszystkim nieapetyczny tyłek"

Anna Lewandowska zdradza swoje podsumowanie mijającego roku

Sławomir i jego żona

Magdalena Kajrowicz tak samo często występuje w teledyskach swojego męża. W latach 2005–2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej. Zagrała w kilku produkcjach bollywoodzkich. W swoim Instagram często dzieli się zdjęciami z nagrań, tras i pracy związane ze Sławomirem. Mają syna Kordiana. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, dlaczego Maria Konarowska nadal jest jeszcze w szpitalu? Pod koniec listopada polska aktorka Maria Konorowska urodziła świętną córeczkę Gaje, która jest zdrową i na szczeście nie ma żadnych problemów ze zdrowiem. Pomimo jej matki, która po porodzie odczuwa siebie nie dobrze. Polska aktorka telewizyjna odczuwa siebie bardzo szczęśliwo, z tego, że w jej życiu pojawiło się jej pierwsze dziecko - dziewczynka Gaja. Nawet swoje 39 urodziny gwiazda musiała spędzić w szpitalu. Na jej dzień los podarował świętny prezent, i oczywiście znamy jaki. Szczegółowo czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com