Polska aktorka telewizyjna odczuwa siebie bardzo szczęśliwo, z tego, że w jej życiu pojawiło się jej pierwsze dziecko - dziewczynka Gaja. Nawet swoje 39 urodziny gwiazda musiała spędzić w szpitalu. Na jej dzień los podarował świętny prezent, i oczywiście znamy jaki. 

Trendy sukni ślubnych 2020 polskiego projektanta Doroty Goldpoint

Maria Konorowska podzieliła się zdjęciem z córką

„Nie muszę chyba też mowić, że jej przyjście na świat to najwspanialszy prezent urodzinowy jaki mogłabym sobie wymarzyć. Nie muszę? Prawda?” - podpisała w swoim Instagram Maria. I tak samo podziękowała wszystkich za pozdrowienia, którzy jej przywitali. 

Natomiast na ten raz sytuacja troszeczkę się pogorszyła, bo Konorowska na razie jest w szpitalu. Z powodu tego, że ma problem, które mają większość kobiet po porodzie. W swoim Instastories podzieliła się tą informacją:

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

„Nie jest tak za miło, ponieważ musiałam pójść do innego szpitala i dochodzę do siebie. Czas ciąży był dla mnie cudowny i niesamowicie piękny, natomiast połóg nie traktuje mnie łaskawie”

Maria Konorowska urodziła pierwsze dziecko

Dodała, tak samo że czuje się troche wspuchniętą, czego wcześniej nigdy nie było. Na szczęście, jej mała córeczka czuje się dobrze i nie ma żadnych klopotów. 

Aneta Zając pokazała się w nowej odsłonie. Wygląda seksownie!

Życzymy Marii Konarowskiej zdrowia i szybkiego powrotu do domu!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Moro w ciąży zdobyła medal. Niektóre gwiazdy, kiedy wchodzą w ciąże, zaczynają prowadzić zupełnie inny styl życia. W większości przypadków rezygnują ze sportu, boją się pokazywać przed publicznością. Ich życie staje się jednolite i spokojne. Natomiast wszystko to nie stosuje się polskiej aktorki Joanny Moro. Ona, będąc na siódmym miesiącu, nie boje się kąpać w zimnej wodzie i przy tym pokazywać to wszystkim w swoim Instagram. Szczegółowo czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com