Niezadługo nastąpi nowy 2020 rok. Wszyscy aktywnie przygotowują się do niego i zaczynają nowy etap w swoim życiu. Wyrzucają coś starego, niepotrzebnego i myślą, że właśnie ten rok będzie najlepszym. Tak myślą i dziewczyny, które chcą wziąć ślub w 2020 roku. Właśnie polska projektantka Dorota Goldpoint zamyśliła przygotować dla przyszłych narzeczonych niezwykłe suknie ślubne, których nikt jeszcze nie szył. Ona zapowiada, że dizajn nie będzie podobny do innych znanych projektantów.

Andrzej Duda ubrał już choinkę! Godna prezydenta?

"Ja bardzo dużo szyje sukni ślubnych, około ślubnych. Czyli ubieram mamy do ślubu, druhnę, dzieci nawet. Więc to jest ta branża, którą jak najbardziej rozwijam" - powiedziała projektantka.

Polska projektantka Dorota Goldpoint


Także zdradziła, czego można oczekiwać od jej ślubnych dzieł 2020 roku:

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem


"Pannę młode znajdą dość nietypowe jak na moje dotychczasowe projekty, suknie. Będą one bardzo zdobione, można powiedzieć, że będzie i gipiura, i biżuteria, i kamienie, bardzo strojna góra. Natomiast dół będzie zdobyty jedwabiem, tiulem, już bardziej klasycznie.  Będą to na pewni nie typowe propozycję w stosunku do tego, co zmożemy zobaczyć na rynku wśród innych projektantów. Staram się stworzyć taką kolekcję, która będzie nie co inna, czyli nie lubię powielać rzeczy, które już są. Tworzę inną jakość, inną estetykę tych sukni. No ma być taka piękna, barwna historia wszystkich kobiet na ślubie nie tylko pannę młodej".

Suknia ślubna

Polska aktorka Katarzyna Figura pojawiła się z nową fryzurą

Tak samo Dorota zapowiada, jeżeli panna młoda chcę zakupić suknię ślubną u niej, to musi pojawić się półroku wcześniej. Bo, muszą wybrać tkaninę, kolorystykę, zakupić ozdoby, itp. No i sam proces szycia musi potrwać. Cena sukni projektantki Golpoint od 6 do 16 tyś. złotych. 

A jaka suknię chiałabyś od projektantki Doroty Goldpoint?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com