Polska aktorka Katarzyna Figura rzadko kiedy pojawia się na ściankach oraz eventach show-biznesowych. Tak samo ona nie prowadzi swoje życie w sieciach społecznościowych i nie udostępnia żadnych szczegółów w życiu prywatnym. Natomiast ona jest bardzo aktywna w swoim w zawodzie. W 2019 roku pojawili się aż cztery produkcji z jej udziałem. Od niedawna mieliśmy szczęście zobaczyć aktorkę na gali Nagrody Cybulskiego w dobrej formie i... z nową fryzurą. Katarzyna Figura postanowiła zrobić grzywkę.

Meghan Markle znów w ogniu krytyki

Katarzyna Figura zmieniła fryzurę

Wszyscy zauważyli jej atrakcyjny wygląd i szczęśliwy blask w oczach. Do tego Figura przyznała się, że w żadnym przypadku nie zapomniała, jak trzeba pozować na ściance.

Polska aktorka katarzyna Figura

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Teraz coraz częściej wraca do nas moda na grzywki. Trend pojawił się wraz z Anna Lewadowską, Joanną Jarmołowicz i Eweliną Lisowską.

Katarzynę Figurę zobaczyliśmy po raz pierwszy na ekranach w 1979 r. w filmie "Mysz", gdzie ona zagrała krótką epizodyczną rolę. Później aktorka zagrała w takich filmach jak: Pierścień i róża, Pociąg do Hollywód, Zemsta, 7 uczuć i inne.

Piosenkarka Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Kinga Rusin będzie obchodzić ekologiczne świeto. Kinga Rusin jest znana, jak dziennikarka, która bardzo dba o ekologie. Na ten raz podzieliła się informacją, jak świętować świetą bez szkody do środowiska. Święta zbliżają się coraz bliżej. Każdy z nas przygotowuje się do tego indywidualnie. Większość ludzi pierwszą rzeczą kupują tradycyjną choinkę wraz z prezentami. Tracą pieniądz na sporo świątecznych rzeczy, które będą potrzebne na Boże Narodzenie i Sylwestra. Polska dziennikarka Kinga Rusin ma do tego, oczywiście, swoje ekologiczne zdanie. Zaczynając od tego, że w jej rodzinie wszyscy robią prezenty symboliczne. Dalej czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com