Ostatnio polskie gwiazdy coraz częściej rezygnują z kariery za granicą. tak, na przykład wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marcelina Zawadzka w swoje czasy odstępowała od kariery w Victoria Secret. Na ten raz w centrum uwagi stała Margaret, która w zdrowym rozsądku zrezygnowała z kaiery w Europie. Dzięki udziałom w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji wokalistka stała się rozpoznawalna w Skandynawii. Właśnie w tym kraju artystka zaczęła być bardzo popularną. Ale niestety to nie w stanie było zatrzymać ją. 

Julia Wieniawa podzieliła się zdjęciem w pięknej sukience

Polska piosenkarka Margaret

"Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej. Bardzo w sobie to lubię, bo jest to odważne. Podjęłam to ryzyko i jestem wolna" - powiedziała w wywiadzie dla Open.fm.

Rzeczywiście, Margaret sama wie, co w swoim życiu będzie lepsze. Ale praca w Polsce też nie jest zbyt pozytywną. Ostatnio był problem z wyprzedaniem biletów na koncert wokalistki w warszawskiej Stodole. Jak potoczy się jej kariera dalej, zobaczymy.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Margaret

TVP szykuje film o pedofilii

Margaret zaczęła swoją karierę piosenkarnki w 2012 roku. Wtedy zadebiutowała jej piosenka "Thank You Very Much". 

Nawiązując do rozmowy, pisaliśmy o tym, jak Marcelina Zawadzka zrezygnowała z między narodowej kariery. W swoje czasy Marcelina Zawadzka miała szansę znajdować się w zestawie modelek Victoria Secret. Ale wszystko się potoczyło inaczej. Marcelina Zawadzka znana w Polsce, jak modelka i Miss Polonia 2011. Jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Zdradziła, dlaczego nie została modelką Victoria Secret. Szczegółowo czytaj o tym tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com