Ostatnio polskie gwiazdy coraz częściej rezygnują z kariery za granicą. tak, na przykład wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marcelina Zawadzka w swoje czasy odstępowała od kariery w Victoria Secret. Na ten raz w centrum uwagi stała Margaret, która w zdrowym rozsądku zrezygnowała z kaiery w Europie. Dzięki udziałom w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji wokalistka stała się rozpoznawalna w Skandynawii. Właśnie w tym kraju artystka zaczęła być bardzo popularną. Ale niestety to nie w stanie było zatrzymać ją. 

Julia Wieniawa podzieliła się zdjęciem w pięknej sukience

Polska piosenkarka Margaret

"Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej. Bardzo w sobie to lubię, bo jest to odważne. Podjęłam to ryzyko i jestem wolna" - powiedziała w wywiadzie dla Open.fm.

Rzeczywiście, Margaret sama wie, co w swoim życiu będzie lepsze. Ale praca w Polsce też nie jest zbyt pozytywną. Ostatnio był problem z wyprzedaniem biletów na koncert wokalistki w warszawskiej Stodole. Jak potoczy się jej kariera dalej, zobaczymy.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Margaret

TVP szykuje film o pedofilii

Margaret zaczęła swoją karierę piosenkarnki w 2012 roku. Wtedy zadebiutowała jej piosenka "Thank You Very Much". 

Nawiązując do rozmowy, pisaliśmy o tym, jak Marcelina Zawadzka zrezygnowała z między narodowej kariery. W swoje czasy Marcelina Zawadzka miała szansę znajdować się w zestawie modelek Victoria Secret. Ale wszystko się potoczyło inaczej. Marcelina Zawadzka znana w Polsce, jak modelka i Miss Polonia 2011. Jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Zdradziła, dlaczego nie została modelką Victoria Secret. Szczegółowo czytaj o tym tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com