W maju tego roku światło dzienne ujrzał dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele pt.: „Tylko nie mów nikomu”.  Dokument, który ukazał się na YouTube w mgnieniu oka zyskał ogromną popularność. Do tej pory film został wyświetlony ponad 23 miliony razy.

Tomasz Sekielski

Filip Chaizer pokazuje nieprzyzwoite komentrazy o śmierci syna

Produkcja ta była negatywnie oceniona przez większość Księzy i środowiska ultra prawicowe. TVP postanowiło więc wypuścić w świat podobny projekt, który ma opowiadać o problemie pedofilii wśród elit. Dokument ma nazywać się „Nic się nie stało”, a stworzy go Sylwester Latkowski.

Lech Wałęsa w szpitalu

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

"Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym" - zapowiada Jacek Kurski.

Nam się jednak wydaję, że zamiast ścigać się o popularność reportaży, powinno się walczyć z tym okrutnym przestępstwem, za którego powinni wziąć odpowiedzialność wszyscy ci, którzy którzy go dokonali bez względu na to, czy są to Księża, czy wysoko postawieni prezesi firm.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com