Lecha Wałęsa niedawno przeszedł na emeryturę i można zauważyć, że ten stan nie sprzyja laureatowi Pokojowej Nagrody Nobla.

Polski dziennikarz Szymon Hołownia odchodzi z programu "Mam talent"

Jakiś czas temu były prezydent udzielił zaskakującego wywiadu „Super Expressowi”, po którym wiele osób zmartwiło się jego stanem. Tabloid nawiązał rozmowę z Lechem Wałęsą pod pretekstem jego 50. Rocznicy ślubu. Jednak okazało się, że małżeństwo Wałęsa nie ma zamiaru celebrować tej okazji, ale pewne jego słowa zaskoczyły wszystkich.  

Ja chcę nowości i jestem już spakowany i oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ja chcę nowości widzieć, ale tam mnie nie chcą jeszcze... - stwierdził 76-latek.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Krystyna Pawłowicz chwali się zdjęciem z młodości! Poznajecie?

Po tym oświadczeniu, fani z niepokojem podeszli do zdjęcia, które zostało dziś opublikowane na oficjalnym fanpage na Facebooku Wałęsy.  Kilka lat temu media donosiły, że były prezydent ma wszczepiony rozrusznik serca, boryka się z chorobą wieńcową, ma niewydolność lewej komory serca, cukrzycę typu drugiego i retinopatię. Aktualnie wiadomo tyle, że polityk ma mieć wykonany zabieg chirurgiczny, ale nie wiadomo z jakiej przyczyny.

Życzymy powrotu do zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com