Lecha Wałęsa niedawno przeszedł na emeryturę i można zauważyć, że ten stan nie sprzyja laureatowi Pokojowej Nagrody Nobla.

Polski dziennikarz Szymon Hołownia odchodzi z programu "Mam talent"

Jakiś czas temu były prezydent udzielił zaskakującego wywiadu „Super Expressowi”, po którym wiele osób zmartwiło się jego stanem. Tabloid nawiązał rozmowę z Lechem Wałęsą pod pretekstem jego 50. Rocznicy ślubu. Jednak okazało się, że małżeństwo Wałęsa nie ma zamiaru celebrować tej okazji, ale pewne jego słowa zaskoczyły wszystkich.  

Ja chcę nowości i jestem już spakowany i oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ja chcę nowości widzieć, ale tam mnie nie chcą jeszcze... - stwierdził 76-latek.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Mrowisko

Krystyna Pawłowicz chwali się zdjęciem z młodości! Poznajecie?

Po tym oświadczeniu, fani z niepokojem podeszli do zdjęcia, które zostało dziś opublikowane na oficjalnym fanpage na Facebooku Wałęsy.  Kilka lat temu media donosiły, że były prezydent ma wszczepiony rozrusznik serca, boryka się z chorobą wieńcową, ma niewydolność lewej komory serca, cukrzycę typu drugiego i retinopatię. Aktualnie wiadomo tyle, że polityk ma mieć wykonany zabieg chirurgiczny, ale nie wiadomo z jakiej przyczyny.

Życzymy powrotu do zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com