Szymon Hołownia znany polski dziennikarz odchodzi z programu "Mam talent". W swoim profilu na Facebook prezenter wcześniej poinformał o tym, nie czekając na ostatnią edycję programu rozrywkowego:

Szymon Hołownia

„Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje” 

Szymon Hołownia i Marcin Prokop

Przyczyną odejścia skomentował to, że "dał programowi wszystko, co mógł dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna”. 

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Szymon Hołownia był prezenterem był prezenterem "Mam talent" przez 12 lat. Jego pierwsza edycja była wyemietowana w 2008 roku. Do tego był redaktorem "Gazeta Wyborcza", "Newsweek Polska", "Rzeczypospolitej". Prowadził programy "Po prostu pytam", "Między sklepami", "Bóg w wielkim mieście”,  „Ludzie na walizkach”. Prowadził przegląd prasy w "dzień dobry TVN". 

Krystyna Pawłowicz chwali się zdjęciem z młodości! Poznajecie?

Teraz, dziennikarz zamierza zajmowac się sprawami politycznymi. Tak samo nie wykluca to, że chce zostać prezydentem Polski. Od sierpnia przygotowuje się do wzięcia udziału w przyszłorocznych wyborach. 

Antonio Banderas pokazał swoją 23-letnią córkę

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego chcę sprobować siebie w show-biznesie.Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski nie są już małżeństwem, ale wciąż łączy ich wspólny syn Jakub. Chłopaka już od najmłodszych lat mogliśmy zobaczyć w serialu „Na Wspólnej”, ale także w teatrze. Kubę ciągnęło do aktorstwa i nie był to żaden nacisk ze strony rodziców. Kontynuację czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com