Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski nie są już małżeństwem, ale wciąż łączy ich wspólny syn Jakub. Chłopaka już od najmłodszych lat mogliśmy zobaczyć w serialu „Na Wspólnej”, ale także w teatrze. Kubę ciągnęło do aktorstwa i nie był to żaden nacisk ze strony rodziców.

Syn Moniki Zamachowskiej zagra w telewizyjnym hicie

Kuba z mamą dawniej

Nikogo więc nie zdziwiło, że Jakub pójdzie do szkoły aktorskiej. Jednak mimo doświadczenia aktorskiego i w końcu – popularnego nazwiska, chłopak nie dostał się do szkoły za pierwszym razem. Drugie podejście również skończyło się niepowodzeniem, ale chłopak nie poddał się i za trzecim podejściem dostał się do Warszawskiej Szkoły Filmowej. 

Okazało się, że warto było walczyć o studia aktorskie, ponieważ Jakub zagrał ostatnio w „Akcie Równoległym”. Była to jego pierwsza poważna rola w teatrze, a samym reżyserem przedstawienia był Olaf Lubaszenko.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

Dorota Szelągowska chwali się synem

24-latka czeka w przyszłym roku obrona dyplomu aktorskiego, ale kto wie, co jeszcze się wydarzy do tego czasu. 

Dotychczas, dorosłego już Kubę Gąsowskiego mogliśmy zobaczyć  między innymi w serialu "Belfer" czy też w serialu "Na dobre i na złe".

Kuba w Na dobre i na złe

Kuba w serialu Belfer

Tymczasem, spójrzcie jak zmienił się Kuba. Myślicie, ze czeka go wielka kariera?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com