Antonio Banderas hiszpański aktor, rezyser, producent. Nawet w swoje 59 lat wygląda odważnie i mężno. Na rozdaniu nagród magazynu "Vanity Fair" pojawił się ze swoją córką Stellą. Banderas był nie do odparcia w klasycznym czarnym smokingu i muszce. Stella wolała czarną sukienkę od podłogi na cienkich ramiączkach, sandałach i torebce na łańcuszku.

Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego chce zabłysnąć w show-biznesie. Jest bardzo przystojny!

Antonio Banderas ze swoją córką Stellą Banderas

Antonio i Stella Banderos

Stella, tak jak i jej ojciec zajmuje się aktorstwem. Na razie jeszcze nie było jakieś poważnej roli, ale dziewczyna studjuję w znanych prestiżowych szkołach aktorstwa w Nowym Jorku. Natomiast chce bardziej pracować za kadrem: pisać scenariusze do filmów z Hollywood. Ze swoją siostrą Dakota Johnson Stella ma bardzo dobre relacje. Ona nie jest bardzo publiczną osobą. Ma swój Instagram na którym 105 tys. subskrybujących, a samych zdjęć tylko 37. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Stella Banderos

Tak przy okazji, Melanie Griffith i Antonio Banderas zerwali w 2014 roku po 18 latach małżeństwa. Aktorzy pozostali na przyjaznych warunkach, a Antonio nawet zaprzyjaźnił się ze swoją pasierbicą - córką Melanie z małżeństwa z Donem Johnsonem - aktorką Dakotą Johnson.

Fani zachwyceni nienaganną sylwetką Małgorzaty Sochy

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym Agnieszka Kaczor udostępniła zdjęcie z córeczką. Agnieszka Kaczorowska nie jest tą instagramową matką, która zawsze i wszędzie pokazuje życie swojego dziecka. Ale tym razem sytuacja się zmieniła. Agnieszka pokazała cudowne zdjęcie swojej córeczki. Poska tancerka Agnieszka Kaczorowska pięć miesięcy temu stała mamą. W swoich wywiadach ona wieloktornie cieszy się z macierzyństwa i stara się spełniać wszystkie warunki, aby jej córka była szczęśliwa. 

Zobacz więcej na kolezanka.com