Antonio Banderas hiszpański aktor, rezyser, producent. Nawet w swoje 59 lat wygląda odważnie i mężno. Na rozdaniu nagród magazynu "Vanity Fair" pojawił się ze swoją córką Stellą. Banderas był nie do odparcia w klasycznym czarnym smokingu i muszce. Stella wolała czarną sukienkę od podłogi na cienkich ramiączkach, sandałach i torebce na łańcuszku.

Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego chce zabłysnąć w show-biznesie. Jest bardzo przystojny!

Antonio Banderas ze swoją córką Stellą Banderas

Antonio i Stella Banderos

Stella, tak jak i jej ojciec zajmuje się aktorstwem. Na razie jeszcze nie było jakieś poważnej roli, ale dziewczyna studjuję w znanych prestiżowych szkołach aktorstwa w Nowym Jorku. Natomiast chce bardziej pracować za kadrem: pisać scenariusze do filmów z Hollywood. Ze swoją siostrą Dakota Johnson Stella ma bardzo dobre relacje. Ona nie jest bardzo publiczną osobą. Ma swój Instagram na którym 105 tys. subskrybujących, a samych zdjęć tylko 37. 

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Stella Banderos

Tak przy okazji, Melanie Griffith i Antonio Banderas zerwali w 2014 roku po 18 latach małżeństwa. Aktorzy pozostali na przyjaznych warunkach, a Antonio nawet zaprzyjaźnił się ze swoją pasierbicą - córką Melanie z małżeństwa z Donem Johnsonem - aktorką Dakotą Johnson.

Fani zachwyceni nienaganną sylwetką Małgorzaty Sochy

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym Agnieszka Kaczor udostępniła zdjęcie z córeczką. Agnieszka Kaczorowska nie jest tą instagramową matką, która zawsze i wszędzie pokazuje życie swojego dziecka. Ale tym razem sytuacja się zmieniła. Agnieszka pokazała cudowne zdjęcie swojej córeczki. Poska tancerka Agnieszka Kaczorowska pięć miesięcy temu stała mamą. W swoich wywiadach ona wieloktornie cieszy się z macierzyństwa i stara się spełniać wszystkie warunki, aby jej córka była szczęśliwa. 

Zobacz więcej na kolezanka.com