Małgorzata Socha jest 39-letnią matką trójki dzieci, ale figury mogą jej pozazdrościć dwudziestolatki. Aktorka, znana głównie z ról serialowych jest ulubienicą reklamodawców. Aktualnie możemy ją zobaczyć między innymi w kampanii reklamowej firmy Apart, czy Agata Meble.

Paulina Krupińska o występie Viki Gabor na Eurowizji Junior: „Mam mieszane uczucia”

Ponoć do działalności w Internecie namówiły ją inne infuencerki, które na swojej popularności zarabiają kokosy za pozowanie z różnorodnymi produktami. Małgosia pozazdrościła im i także działa na social mediach.

Jednak by być wciąż atrakcyjnym dla potencjalnych reklamodawców, ale też reżyserów – trzeba dbać o swój wygląd i nie zapominać o aktywności fizycznej. Wiadomo, im jesteśmy starsi, tym nasz metabolizm staje się coraz wolniejszy i nie działa już tak jak kiedyś. Trzeba bardziej uważać na to, co się je, jak również warto korzystać z siłowni. Zalecenia te głęboko do serca wzięła sobie właśnie Małgosia, która podzieliła się z fanami zdjęciem z siłowni, na którym odsłoniła umięśniony i płaski brzuch.

Popularne wiadomości teraz

Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

W październiku i listopadzie 2023 roku te znaki zodiaku staną się prawdziwymi szczęściarzami

Małgorzata Socha zadebiutowała jako projektantka!

"Chłodno i deszczowo, ale ja treningu nie odpuszczam!" - napisała Małgosia pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że sylwetka aktorki naprawdę robi wrażenie, co docenili również internauci, chwaląc Małgosię pod zdjęciem.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com