Marcelina Zawadzka znana w Polsce, jak modelka i Miss Polonia 2011. Jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Zdradziła, dlaczego nie została modelką Victoria Secret. 

Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała syna

Polska modelka Marcelina Zawadzka

"To była agencja pierwsza, potem druga. To był samy początek, wtedy miałam 16 lat. Ale było tak, że byli klopote ze szkołą, z matematyką, oczywiście miesiąc mi w szkolę nie było. Wtedy miałam wybór, albo szkołę skończyć, albo dalej podróżować no i wybrałam szkołę"

Marcelina tak samo mówi, że w żadnym przypadku o tym, nie żaluje. To był określony etap w jej życiu. Pózniej potoczyło się tak, że wygrała Miss Polonia w Polsce. Z tego zaczęła pracować w telewizji i otrzymała dużo korzystnych kontaktów z ludźmi. 

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

Ewa Chodakowska o swoim zmęczeniu i nagłych niespodziankach

Dlaczego Marcelina Zawadzka nie zgodziła się na Victoria Secret?

Tak samo sugerowała, jak wyglądało by jej życie, jeżeli wstała na inną drogę:

"Tam możliwe przychodziła, cały czas odchudzała i byłabym nie szczęśliwą"

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o Marcelina Zawadzka pokazała się bez makijażu. Miss Polonia 2012, polska modelka, aktorka - Marcelina Zawadzka rzadko kiedy pokazuje się bez makijażu. Na ten raz odważyła się pokazać swój prawdziwy wygląd. Swoje "naturalne" zdjęcie pokazała w Instagram, gdzie ona przed lusterką próbuje krem do twarzy. Szczegóły czytaj tu.

Plotkują, że między Marceliną Zawadzką i Patrykiem Grudowiczem coś jest. Na ten temat przeczytaj więcej informacji tu

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com