Miss Polonia 2012, polska modelka, aktorka - Marcelina Zawadzka rzadko kiedy pokazuje się bez makijażu. Na ten raz odważyła się pokazać swój prawdziwy wygląd. Swoje "naturalne" zdjęcie pokazała w Instagram, gdzie ona przed lusterką próbuje krem do twarzy:

" Uwielbiam rzeczy pochodzące z natury, tak samo jak i naturalne piękno - zawsze uważam, że warto podkreślać to co mamy - zamiast zmieniać się i upodabniać do innych"

Marcelina Zawadzka pokazała się bez makijażu

Polska fotomodelka Paula Tumala jest w ciąży i będzie miała bliźniaków

Była Miss Polonia często prezentuję siebie z wyrażistych makijażach. Nowa fotografia w wersji naturalnej wywołała sporo komentarzy, które o dziwo nie byli zbyt źle, a nawet można było zobaczyć komentarzy^

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

"Piękna, najpiękniejsza, Jesteś Piękna sama z Siebie żaden kosmetyk Ci nie potrzebny, Ślicznie"

Jak Marina zwraca się do Wojtka Szczęsnego, gdy są sami? Wiemy wszystko!

Ciekawe, ale nie wszystki celebrytki decydują się na to, aby pokazać się bez podkłądu i tuszy. Możemy i my powoedzieć Marcelinę, że ona wygląda cudownie i tak samo podziękować za swoją otwartość!

Była Miss Polonia 2012 Marcelina Zawadzka

Wczęśniej pisaliśmy o tym, jak Marcelina Zawadzka pokazała się razem z Patrykiem Grudowiczem. Ostatnio Patryk Grudowicz powiedział, że w końcu ostatetcznie rozstał się z Kasią Szklarczyk. Zwycięzca Top Model 6 od niedawna opublikował post, w którym poinformował, że miłosna bajeczka z Kasią skończyła się i niestety ich ścieżki się rozeszły. Ale jednak chłopak podziekował za  czas, który spędził z dziewczyną. Czytaj tu.